Corel PaintShop Pro X8

“AvkomSoft Corel Ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3208820’dan ulaşınız.”

paintshop
PaintShop Pro X8’in kapsamlı fotoğraf düzenleme ve grafik tasarımı gücüyle sınırsız yaratıcılık dünyasına girin. Gelişmiş katmanlar, çok daha hassas seçim araçları, daha hızlı fırçalar ve zengin üretimi arttıran gelişmelerle fotoğraf düzenleme işlemini ivmelendirin. En kapsamlı fotoğraf düzenleme yazılımının değeriyle fikirlerinizi hayata geçirin — aylık üyelik gerekmeden.

Özellikler Corel ® PaintShop Pro X8 Ultimate Corel ® PaintShop Pro X8 Corel ® PaintShop Pro X7 Ultimate Corel ® PaintShop Pro X7 Corel ® PaintShop Pro X6
Yeni! on1 Perfect Effects 9.5 – Özelleştirilebilir filtreler ve dahili hazırsetlerle fotoğraflarınızın öne çıkmasını sağlayın.
Yeni! ® Corel AfterShot™ 2 – Büyük fotoğraf koleksiyonlarını bile hızlıca ayarlayın ve yönetin, RAW dosyalarını geliştirin.
Athentech Imaging’den Perfectly Clear – ödüllü, akıllı fotoğraf düzeltme teknolojisiyle fotoğraflara yetenekli, tek tıklamalık düzeltmeler uygulayın. Yeni sürüm
Yaratıcı koleksiyon – Çok sayıda fırça, doku ve serbet telifli artalan içeriyor.
Yeni! Metin sarmalaması – Yeni yaratıcı seçenekler için vektörel şeklin veya seçimin etrafını hemen metinle sarmalayın.
Yeni! Magic Move – Taşıyacağınız insanı veya nesneyi seçin, yeni konuma taşıyın. Arkada kalan boş alan otomatik olarak doldurulur
Geliştirildi! Yeniden tasarlanan Batch Mode arayüzü – Fotoğrafları kolaylıkla seçin ve silin, toplu işlemleri hızlıca uygulayın.
Yeni! Daha hassas seçimler – Seçim boyutunu genişlik ve yükseklik değerlerini yazarak ya da seçim için bir boyut oranı belirterek tanımlayın.
Yeni! Lens Düzeltmesi – Deformasyonları, vinyetleri ve renk sapmalarını, Edit arayüzünde veya Camera RAW Lab penceresinde kolaylıkla düzeltin.
Yeni! 4K monitör desteği – Tüm yeni ikonlar ve gelişmiş arayüz, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur.
Yeni! Katman geliştirmeleri – Katmanı ismine göre arayın, katmanları birleştirin, katman gruplarını genişletin veya daraltın.
Geliştirildi! Gradyanlar – Material Properties panelinde düzenlerken gradyan değişikliklerini resim üzerinde önizleyin.
Geliştirildi! Daha hızlı kaydetme – Doğal PaintShop Pro resim dosyası formatı (*.pspimage) %50’ye kadar daha hızlı kaydeder.
Magic Fill – Fotoğrafınızda istemediğiniz bölgeleri kolaylıkla silin ve uygun şekilde artalan renkleriyle kaplayın.
Geliştirildi! Metin ve Şekil Kesme araçları – Altta kalan resmi metin ve şeklin içine yerleştirerek hemen fotoğraf nesneleri oluşturun. Yeni Cutter Önizlemesi, kırpmadan önce yeni kestiğinizi görüntüler. Geliştirildi
Geliştirildi
Color Materials Paleti – yeniden tasarlanan paletle istediğiniz rengi, dokuyu veya deseni hızlıca bulun ve seçimlerinizi kaydetmek için kendi özel paletlerinizi oluşturun.
Image iletişim kutusu – Fotoğraf, baskı, web grafiği, multimedya veya diğer projeler için temel boyutlardan birini seçin ve projeye hızlıca başlayın.
Instant Effects için Hızlı Önizleme – Instant Effects sonucunu resme uygulamadan önce hızlıca önizleyin.
Geliştirildi! Smart Edge – Fırça darbelerinizin “sınırlar içerisinde” kalması için çok sayıda araçla çalışan Smart Edge özelliğini kullanırken %50 daha hızlı performans elde edeceksiniz. Geliştirildi
Geliştirildi
XMP desteği – RAW resimler için XMP desteğiyle, PaintShop Pro X8 XMP dosyalarında kaydedilen verileri okuyabilir ve içe alabilir.
Geliştirildi! Daha hızlı fırçalar – %40 – 120 daha hızlı fırçalar ve 3000 piksel maksimum fırça boyutunun keyfini çıkarın. Geliştirildi
Geliştirildi
Yeniden tasarlanan iletişim kutuları – Yeniden tasarlanan Selective Focus, Vignette, Retro Lab, Graduated Filter, Depth of Field, Red Eye Removal gibi sekiz popüler efektle düzenlemenin keyfini çıkarın.
64-bit performansı – Yeni 64-bit mimarisiyle büyük dosyaları daha hızlı açın, hızlıca ayarlayın ve bir kerede daha fazla fotoğrafla çalışın.
Hızlı seçim araçları – Auto Selection ile bir seçim penceresini sürükleyerek bir nesneyi veya alanı kolaylıkla seçin. Veya, Smart Selection fırçası ile istenen bölgenin bir örneği üzerinde imleci geçirerek hızlıca bir seçim yapın.
Videolarla eğitim – Discovery Center’daki yardımcı eğitim videosu kütüphanelerini izleyerek öğrenin.
Eklenti desteği – Üçüncü parti ve Adobe Photoshop eklentilerinin 64-bit sürümlerinin keyfini çıkarın.
RAW desteği – RAW resim dosyalarındaki IPTC metadata bilgilerini yöneterek ve kaydederek dosya bilgisi üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz.
Katman iş akışı – Bir katmanı bir resimden diğerine sürükleyin ve Layers panelinde dilediğiniz sıralamaya göre bırakın.
Places – Fotoğraflarınızı gerçek dünyadaki konumlara bağlayın. Places ile fotoğraf koleksiyonunu kolaylıkla ekleyin, görüntüleyin ve yönetin.
People – Yüz tanıma teknolojisini kullanarak fotoğraflarınızdaki insanları tanımlayın ve etiketleyin.
HDR fotoğraf birleştirme – Birden fazla pozlamadaki fotoğrafları birleştirerek çekici High Dynamic Range (HDR) fotoğraflar oluşturun.
Geliştirildi! Gradyanlı filtre efekti – farklı fotoğraf makinesi lens filtrelerini etkisini simüle etmek için, fotoğrafınıza hızlıca benzersiz gradyanları uygulayın. Geliştirildi
Geliştirildi
Retro Lab™ – Eski renk ve kontrastları uygulamak için, eski düşük çözünürlüklü fotoğraf makinesinden esinlenen filtreler uygulayın.
Instant Effects paleti – Vintage fotoğraflardan, film stillerinden esinlenilen onlarca benzersiz, yaratıcı efekti uygulayarak fotoğraflarınızı dönüştürün.
Share My Trip – Google Maps uygulamasını da kullanarak etkileşimli slayt gösterinize dönüştürdüğünüz tatil fotoğraflarınızla gösteriş yapın.
Paylaşma seçenekleri – Ek sosyal medya entegrasyonu, fotoğraflarınızı aynı anda Facebook, Flickr ve Google+ hesaplarınıza aktarmanızı sağlıyor.
Script – Toplu işlemler için betik motorunu ve kılavuzunu kullanarak sık kullanılan ve tekrarlayan işlemleri yaparken hızlanın.
Fotoğraf Harmanlama – Auto Brush geliştirmesiyle, kolaylıkla hareket eden nesneler ekleyin ve hizalamayı önizleyin.
Seçili Odak – Pahalı tilt-shift objektifleri taklit ederek manzarayı bir minyatür dünyaya dönüştürün.
Işık ve netlik ekleyin – Fotoğrafın diğer kısımlarını olduğu gibi korurken gölgeli alanları aydınlatın.
Geliştirildi! RAW Lab – RAW resimlerle çalışırken, öncesi ve sonrası görünümü, daha büyük önizleme olanağıyla geliştirilmiş sayfa düzeninin keyfini çıkarın. Geliştirildi
Geliştirildi
Hızlı toplu işlemler – Bir fotoğrafta ayarlamalar yapın, sonra işlemleri birden fazla fotoğrafa uygulayın.
Entegre Organizatör – Fotoğrafları hızlıca organize etmek ve seçmek için, organizatöre herhangi bir arayüzden erişin, özel tepsiler oluşturun, küçük resimleri ve önizlemeleri kullanın.
Fotoğraf Yönetim Araçları – Fotoğrafları insanlara ve yerlere göre arayarak bulun. Fotoğraflarınızı kataloglayarak, arama yaparak, oylayarak ve etiketleyerek favorileri hemen bulun.
Smart Carver™ – Gelişmiş, 64-bit Smart Carver ile istemediğiniz nesneleri fotoğraftan çıkarın.
Object Extractor – Hızlı ve hassas şekilde izole edin ve resimden çıkarın. 64-bit desteği sayesinde artık çok büyük resimlerle de çalışabilirsiniz.
Görünür Filigran – Fotoğraflarınıza ticari markanızı ve markanızı ekleyin.
Color Changer Aracı
Adjustment Layers
Makeover Araçları – Lekeleri temizleyin, dişleri beyazlatın, cildi bronzlaştırın ve öznenini zayıflatın
Digital Camera Noise Removal ve Chromatic Aberration Removal Filtreleri
History Palette ve Selective Undo
Straighten, Perspective ve Lens Distortion Correction Filtreleri
Clone ve Scratch Remover araçları
Vektörel Çizim Araçları
Web grafikleri: Image Optimizer, Rollover Creator ve Image Slicer & Mapper

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found