Abbyy FineReader

“ProvideoSoft Abbyy FineReader ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 320 9777’dan ulaşınız.”

ABBYY FineReader, bireysel kullanıcıların taramaları, PDF’leri ve dijital fotoğrafları aranabilir ve düzenlenebilir belgelere dönüştürmesine yardımcı olur. Rakipsiz tanıma doğruluğu ve dönüştürme kapasitesi, yeniden yazma ve yeniden biçimlendirme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Sezgisel kullanım ve tek tıklamayla gerçekleştirilen otomatikleştirilmiş görevler daha az adımda daha fazla iş yapabilmenizi sağlar.

Abbyy FineReader 15

ABBYY FineReader® 15 Professional, salt resim biçimindeki belgelerde yer alan metinleri, Microsoft Office ve içinde arama yapılabilen PDF gibi formatlara doğru bir şekilde dönüştürür; böylece bu belgelerin içeriklerini tekrar kullanabilir, daha verimli arşivleme yapabilir ve aradığınız bilgilere daha çabuk erişebilirsiniz. FineReader belgelerin yeniden yazılması ihtiyacını ortadan kaldırır ve önemli bilgileri anında kullanmanıza olanak tanır. Her türlü dil kombinasyonu dahil, 190 dilde salt resim şeklindeki belgelere anında erişim sağlar.

ÖZELLİKLER

Resimleri hızla ve doğru bir şekilde metne dönüştürür

ABBYY FineReader 15, görüntü belgelerini tarayarak %99,8*’e varan bir doğruluk oranı ile düzenlenebilir metinlere ve içinde arama yapılabilen PDF’lere dönüştürür. Uyarlamalı Belge Tanıma Teknolojisi (ADRT®) orijinal belgelerin biçimini ve çok sayfalı yapısını hassas bir şekilde korur. Teknoloji, elde ettiğiniz sonuçlarda elle düzeltme yapma ihtiyacınızı önemli ölçüde azaltarak zaman kazandırır.Daha da hızlı sonuçlar almanız için FineReader’ın Hızlı Modu işlem hızını %40 oranında (ortalama) arttırır.

Dünyadaki diğer tüm OCR uygulamalarından daha fazla OCR dilini destekler 

FineReader 15 her türlü kombinasyonla 190 dili tanır ve özellikle Asya dilleri için daha gelişmiş OCR işlevi sunar.

Kağıda basılı belgelerdeki metin ve tabloları hızla bilgisayara aktarır

FineReader dönüştürmekte olduğunuz kağıt veya taranmış belgelerin sayfalarına anında erişim sağlar. İster iki sayfa, ister binlerce sayfa olsun; tüm belgenin işlenmesini beklemeden içerikleri gözden geçirmeye başlayabilir veya kopyalamanız gereken herhangi bir bölümü seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, çıkarmanız gereken alanı seçmek; FineReader bu alandaki metni tanıyacak ve birkaç saniye içinde kopyalanmaya hazır hale getirecektir.

Belgeleri sorunsuz bir şekilde içinde arama yapılabilen PDF’lere dönüştürür 

Belgeleri içinde arama yapılabilen PDF ve PDF/A biçimlerine dönüştürerek onlara hızlı arama ve erişilebilirlik özellikleri kazandırın. İsteğe bağlı MRC sıkıştırması, gerektiğinde depolama alanı kaynaklarını korumanıza olanak tanır.FineReader, gelen resimleri otomatik olarak önişlemeden geçirir; menülerle zaman kaybetmenize gerek kalmaz. Örneğin PreciseScan teknolojisi uygulanarak, düşük kalitede taranmış metinler düzeltilir ve çıktı dosyalarının daha iyi görünmesi sağlanır. Ayrıca sonuçlar üzerinde ince düzeltmeler yapmak için FineReader size çok sayıda manüel görüntü düzenleneme aracı sunar; böylece belgeleri arşivleme için optimum hale getirebilirsiniz.

PDF içeriklerini kolaylıkla düzenlenebilir biçimlere dönüştürür

Esnek PDF dönüştürme kabiliyeti sayesinde, FineReader PDF’leri güncelleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz veya yeniden kullanabileceğiniz düzenlenebilir metinlere dönüştürmenize olanak tanır.

Doğruluğu en üst düzeye çıkarmak için profesyonel araçlar sunar 

Tam istediğiniz sonuçları almanızı sağlamak için FineReader dahili metin doğrulama ve düzenleme araçları sunar. Bu araçlar, belgeleriniz tarandıktan sonra düzenleme ve düzeltme yapma gereksinimini azaltır.Doğrulama aracı, metni tekrar inceleyip her şeyin düzgün taranıp taranmadığını kontrol etmek ve gerekli düzeltmeleri yapmak için ihtiyaç duyulan zamanı önemli ölçüde kısaltır. Metin düzenleyiciyi kullanarak metin biçimini kontrol edip düzeltebilir ve tanıma sonuçlarını kaydetmeden önce stilleri yönetebilirsiniz.

Her yerde okumak için kolaylıkla e-kitaplar oluşturur

FineReader kağıt belgeleri ve PDF’leri mobil cihazlara uygun biçimlere dönüştürmenize olanak tanır; böylece belgeleri e-kitap okuyucular, tabletler veya akıllı telefonlara aktararak dilediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

Bulut depolama hizmetleri ile belge gönderir ve alır

Dönüştürülecek belgeleri Google Drive, Dropbox, OneDrive ve SharePoint Online gibi Bulut depolama hizmeti sağlayıcılardan kolaylıkla indirebilirsiniz. Sonuçları yedeklemek için dilediğiniz buluta kaydedebilir ve kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Yeni Windows 8 görünümü ve pratikliği ile tasarlandı 

FineReader, Windows 8 Başlangıç ekranından ulaşabileceğiniz geliştirilmiş bir Hızlı Görevler menüsü sunar. Artık sadece tek tıklamayla, belgelerinizi Microsoft Word, Excel ve PDF gibi en popüler düzenlenebilir biçimlere dönüştürebilirsiniz; hem de FineReader’ın ana penceresini açmanıza bile gerek olmadan.Windows 8 temel dokunma hareketleri desteği, en yeni kullanılabilirlik iyileştirmelerinden faydalanmanıza olanak tanır.

Nerede olursanız olun metinleri yakalayın

ABBYY FineReader dönüştürme işleminin en yüksek doğruluğu sağlayacak şekilde yapılması için fotoğraftan alınan görüntünün kalitesini arttıran, gürültüyü gideren, satırları düzleştiren ve arka planı beyazlaştıran akıllı önişleme algoritmaları uygular. Böylelikle fotoğraflardan dönüştürülen belgeler neredeyse taranan belgenin kendisi kadar iyi gözükür; hatta farkı fark edemeyebilirsiniz.

Ekran görüntülerindeki içeriği akıllıca yakalar

Bonus uygulama! Ekranınızdaki metinleri, tabloları veya görüntüleri hızla kopyalamanıza ve bunları kolaylıkla raporlara, sunumlara, e-postalara vb. eklemenize olanak tanıyan , FineReader ile birlikte ücretsiz olarak gelir.
Kurumsal Abbyy

YENİLİKLER

Daha hızlı dönüştürme ve daha yüksek doğruluk oranı
Tanıma işlemlerinde yüzde %99,8’e varan doğruluk oranı sağlayan FineReader 15, belge işlemede de eskiye oranla %15 daha hızlıdır. Artı, yazılımın özel Hızlı Modu, belge dönüştürme işlemini normale kıyasla %40 daha hızlı hale getirir.FineReader ayrıca, iş belgeleri üzerinde çalışmayı kolaylaştırmak için şema ve grafikleri %30 daha iyi korur. Yeni ve geliştirilmiş dil becerileri sayesinde doğruluk oranı daha da yüksektir.
Avrupa harici diller için geliştirilmiş tanıma teknolojisi
FineReader 15; Arapça, Çince, Japonca ve Korece için doğruluk oranlarını büyük ölçüde arttırmasının yanında, 190 dili desteklemesi ile de pazar liderliğini sürdürmektedir. Yazılım, bu dillerden 48’ine de sözlük desteği sunmaktadır. Bir de yeni dil eklenmiştir: Aksanlı Rusça.
Anında belge açma ve arka planda işleme
FineReader 15 açtığınız belgelere anında erişmenize olanak tanırken, zaman çalan ve kaynakları yoğun bir şekilde kullanan OCR işlemi arka planda yürütülür. Böylelikle FineReader tanıma işlemi üzerinde çalışırken içeriği görüntüleyebilir, sayfaları yeniden sıralayabilir, tanıma alanlarını düzenleyebilir ve hatta anında alıntı yapmak için parçacıklar seçebilirsiniz.
Hızlı alıntı çıkarma
Artık FineReader’la metin veya tablo seçimlerini çıkarmak birkaç saniyelik bir işlem. Tek yapmanız gereken kopyalamanız gereken alanı seçmek ve alıntıyı çekmek için sağ tıklamak; belgenin geri kalan tüm sayfalarının işlenmesini beklemenize gerek yok. FineReader seçilen alanı anında dönüştürecek ve üzerinde çalıştığınız belgeye eklemenize olanak tanıyacaktır
Tablolar ve rakamsal veriler için kusursuz dönüştürme
Konu tablolardaki verilerin çıkarılması olduğunda, tablo dönüştürmede %40 daha iyi performans gösteren yeni FineReader, mühendisleri, finans uzmanlarını ve eğitimcileri sonuçları düzeltilmesi için gereken zaman ve emekten büyük ölçüde kurtarır.Ayrıca artık XLSX formatında kayıt yaparken resimleri kaydedebilir, metin biçimlendirmesini kaldırabilir ve her sayfayı ayrı bir Excel çalışma sayfasına kaydedebilirsiniz.
Arşivlenmiş kopyaların daha iyi görünmesi için Görüntü İyileştirme teknolojisi
Yeni otomatik görüntü önişleme seçeneklerini kullanarak, fotoğraflanmış belgeleri tarama kalitesinde görüntülere dönüştürün veya birden fazla görüntüde otomatik kırpma gibi iyileştirmeleri manüel olarak yapın ya da zamanla sararmış veya grileşmiş eski belgelerin arka planlarını beyazlaştırın.Piksellenmiş karakterleri düzelterek belgelerinizin görsel kalitesini arttıran PreciseScan teknolojisini kullanarak, içinde arama yapılabilen PDF’lerin daha iyi okunmasını ve yazdırılmasını sağlayın.Renkli mühürlerin ve kalemle konmuş işaretlerin kaldırılmasına yönelik yeni araç, daha iyi bir tanıma kalitesi sağlar ve temel iş belgelerinin görüntüsünü iyileştirir.
Sonuçların doğrulanması ve düzeltilmesinde daha fazla hız ve kolaylık
Güçlendirilmiş doğrulama aracı sayesinde, doğrulama işleminde kolaylıkla gezinmenize olanak tanıyan sezgisel hızlı erişim tuşları ve sekme kontrolleri ile hem yazım hem de biçim düzeltmeleri uygulayabilirsiniz.Ayrıca üst ve alt bilgileri, dipnotları, içindekiler tablolarını veya numaralı listeleri otomatik olarak atlayarak belge yapısını basitleştirmenize olanak tanıyan yeni dönüştürme seçenekleri ile, bu öğelere ihtiyaç duyulmayan belgelerde zaman çalan manüel düzeltmelerden kurtulabilirsiniz.
Bulut üzerinden daha kolay belge gönderip alın
Google Drive, Dropbox, OneDrive veya SharePoint Online gibi bulut depolama hizmetlerini kullanmak için bilgisayarınıza yüklü eşitlenmiş klasörleri kullanarak Windows Kaydet ve Aç iletişim kutuları ile buluttaki belgeleri açabilir veya belgeleri buluta kaydedebilirsiniz.
Yeni Windows 8 görünümü ve pratikliği ile tasarlandı
FineReader 15, Windows 8 sertifikalıdır ve çalışmanızı kolaylaştırmak için işletim sistemi tarafından sağlanan yeni seçenekleri kullanır. Artık tek tıklamalı dönüştürme görevlerine doğrudan Windows 8 başlangıç ekranı üzerinden hızla erişebilir ve dokunma hareketlerini algılayan dizüstü bilgisayarlarda kaydırma ve yakınlaştırma yapmak için temel dokunma hareketlerini kullanabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found