Abbyy Transformer

“ProvideoSoft Abbyy ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

Screenshot_1PDF dosyalarıyla günlük çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunan vazgeçilmez PDF yazılımınızla, bir PDF belgesini düzenleyip üzerine yorum ekleyebilir, imzalayıp koruyabilir, belge hakkında iş arkadaşlarınızla tartışabilir ve rahat bir ortamda PDF oluşturabilir, dönüştürebilir veya okuyabilirsiniz.
ABBYY’nin Optik Karakter Tanıma Teknolojisi (OCR) ve Adobe® PDF Library teknolojisi, her türlü PDF belgesiyle kolayca çalışmanızı sağlar ve günlük çalışma veriminizi artırmanıza yardımcı olur.

AVANTAJLARI

1. Herhangi bir PDF dosyasının içeriğiyle kolayca çalışın

Modern, sezgisel arayüzle mükemmel kullanıcı deneyimi ve daha fazla üretkenlik
ABBYY PDF Transformer+, PDF belgeleriyle olan günlük çalışmalarınız için pratik araçlar ve çalışma ortamı sunarak ofis görevlerinizi kolaylaştırmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Oldukça sezgisel arayüzü ve uygulamanın açılışı sırasında çıkan Hızlı Görevler menüsü sayesinde PDF dosyalarıyla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü soruna uygun bir çözüm bulacaksınız.

Özel bir teknik tecrübe gerektirmez
Akıllı PDF türü algılama teknolojisi sayesinde, bir PDF belgesinin içeriğiyle anında ve zahmetsizce çalışmaya başlayabilirsiniz; belge türü ne olursa olsun metinleri ve görüntüleri kopyalayın, bilgi çıkarın veya değiştirin, tüm PDF belgesinde arama yapın, anahtar kelimeleri vurgulayın ve seçilen verileri gerektiği gibi düzeltin.

 2. Taranmış PDF’lerde benzersiz performans

Screenshot_2Taranmış PDF’lerin içeriğine hızlıca erişin
Yazılım taranmış veya “salt görüntü” PDF dosyaları dâhil tüm belgelerdeki görüntülerde “gizlenmiş” metni okumak ve almak için ABBYY’nin ödüllü Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisini kullanır.  ABBYY OCR teknolojisi, taranmış PDF’leri arka planda %99,8’e varan metin tanıma doğruluğu ile işler ve bu PDF’lerde doğru anahtar kelimesi aramasına ve PDF dosyalarının yüksek kalitede düzenlenebilir dosya biçimlerine dönüştürülmesine imkân tanır.

Taranmış PDF dosyalarındaki metinlerle çalışmak için gelişmiş araçlar
Temel düzenleme seçeneklerinin yanı sıra, ABBYY PDF Transformer+ taranmış PDF’ler için özel tasarlanmış gelişmiş araçlar da sunar. Bu tür bir belgeyle çalışırken metni hızlıca düzenlemek, silmek veya PDF dosyanıza lokal olarak eklemek için doğru seçeneği seçebilirsiniz.

3. Etkin belge işbirliği

Yorum ve bilgi notu ekleme özelliğiyle PDF belgelerinde interaktif tartışma
ABBYY PDF Transformer+ programının yeni interaktif yorum yapma seçenekleri, daha verimli ve etkin bir şekilde geri bildirimde bulunabilmenizi, fikir paylaşabilmenizi ve belge taslaklarını onaylayabilmenizi sağlar. Mevcut tartışmalarınız için güncel durumlar atayabilir, iş arkadaşlarınız tarafından yapılmış yorumları veya önerileri görebilir bu yorumlara yanıt verebilir ve yorumlar sekmesinde yazara veya duruma göre özet halinde sınıflandırabilirsiniz.

Her türlü PDF belgesiyle uyumluluk

Tümleşik Adobe PDF Library teknolojisi, her tür PDF belgesinin açılabilmesini ve üzerinde çalışılabilmesini mümkün kılar. Ayrıca, ABBYY PDF Transformer+ ile ISO standardı PDF/A  dosyaları dâhil her türlü PDF dosyasını oluşturabilir ve iş arkadaşlarınızın bu dosyaları herhangi bir PDF okuyucu ile açabilmesini sağlayabilirsiniz.

PDF belgeleriyle çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz her şey

  • PDF dosyalarını açın ve görüntüleyin
  • Mevcut PDF belgelerini inceleyin ve üzerlerine yorum yazın
  • PDF dosyalarındaki metinleri düzenleyin veya değiştirin
  • PDF içeriği oluşturun ve birleştirin
  • PDF dosyalarından metin çıkarın ve yeniden kullanın
  • PDF dosyalarını koruyun ve paylaşın

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found