Adobe Bridge Dijital Varlık Yönetimi Yazılımı

Adobe Bridge dijital varlıklarınızı ücretsiz olarak yönetebileceğiniz bir uygulamadır. Creative Cloud all apps paketinin içinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile, dijital varlıklarınıza meta data ekleyebilir, toplu olarak renk etiketi ve isim değişikliği gibi işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Özelliklerden bazılarına birlikte bakalım:

Toplu dosya ismi değiştirme

Adobe Bridge sayesinde seçtiğiniz dosyaların adını toplu bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Yalnızca isimlerini değil uzantılarını da isimleri ile birlikte toplu bir şekilde değiştirmek mümkün.

Görsel Derecelendirme 

Adobe Bridge sayesinde birçok görseli renkli veya renksiz dereceleyebilir, kendi çalışmalarınız için daha düzenli hale getirebilirsiniz. En iyisi ise yaptığınız derecelendirmeler yalnızca Bridge uygulamasında gözükür.

Kişisel Dışarı Aktarma Ayarları

Adobe Bridge sayesinde sıklıkla kullandığınız çıktı ayarlarınızı kaydedebilir, farklı çıktılar alırken zaman kazanabilirsiniz. Çıktı almak istediğiniz dosyayı seçtiğiniz hazır ayarın üzerine sürükleyip bırakın ve alt bölümden dışa aktarmayı başlat butonuna tıklayın.

Dosya Filtreleme

Adobe Bridge sayesinde birçok dosyanızı düzenlenme tarihi, isim, uzantı ve daha pek çok özelliğe göre filtreleyebilir, dijital varlıklarınız arasından aradıklarınızı daha kolay bulabilirsiniz.

Görsel Etiketleme

Adobe Bridge sayesinde dijital varlıklarınıza (resim, video, xml vb.) anahtar kelimeler atayabilir, birçok medya dosyası arasından anahtar kelimelerine göre filtreleme yapabilirsiniz

Gelişmiş Video Önizleme

Adobe Bridge sayesinde fare imlecini kullanarak videolarınızı ön izleyebilir, birçok video arasından hızlıca istediğiniz videoyu bulabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found