Adobe ColdFusion

Adobe ColdFusion Standard (2021 release)

Adobe ColdFusion Standard Edition’ın 2021 sürümü, küçük ve orta ölçekli işletmelerin web ve bulut tabanlı uygulamaları sorunsuz bir şekilde geliştirmelerine, tasarlamalarına ve dağıtmalarına olanak tanır.

Yepyeni Adobe ColdFusion, operasyonları büyüdükçe çevikliğe güvenen küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. Karmaşık uygulamaları hızla tasarlamak ve devreye almak ve uygulamayı yeniden yazmadan farklı bulut sağlayıcıları arasında geçiş yapmak için yüksek performanslı ve modernleştirilmiş bir platformdan yararlanın.

Uygulamalarınızı buluta taşıyın.

Microsoft Azure veya Amazon Web Services (AWS) veritabanı, depolama, mesajlaşma, Amazon RDS ve e-posta hizmetlerine hızla bağlanarak altyapınızı sorunsuz bir şekilde yönetin ve kesinti süresini azaltın. Her seferinde uygulamanızı yeniden yazmak zorunda kalmadan hizmetleri bir bulut hizmet sağlayıcısından diğerine taşıyın.

DevOps ardışık düzenini hızlandırın

Müşterilerinize daha hızlı değer sunmak için ColdFusion’ı mevcut sürekli entegrasyon ve sürekli teslimat (CI / CD) ardışık düzeniyle kolayca entegre edin. REST Playground uygulaması ile tüm REST hizmetlerinizi tek bir kaynaktan oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Adobe ColdFusion Enterprise (2021 release)

Adobe ColdFusion Enterprise’ın 2021 sürümü, bulutta yerel uygulamaları kolaylıkla geliştirme ve dağıtma yeteneği sağlar. Yerleşik çoklu bulut tesislerinin sağladığı ölçeklenebilirliği deneyimleyin ve DevOps, konteynerizasyon ve mikro hizmet girişimlerine yardımcı olan herhangi bir CI / CD ardışık düzeni ile entegre olan araçlarla üretkenliği en üst düzeye çıkarın.

Adobe Coldfusion Fiyat teklifi alarak lisansa sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Provideosoft Adobe’nin yetkili satıcısıdır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found