Adobe Creative Cloud Edu Eğitim lisansları

Adobe, Eğitim Kurumları için ihtiyaca uygun farklı lisans tipleri sunmaktadır. Bu lisanslar belirli kriterlere göre değişiyor. Eğitim Kurumu için en doğru lisans modeli, teknik ve satış ekibimizin müşteriler ile görüşmesi ve önerileri sonucunda belirlenir.

Üniversiteler için verilen lisanslar,

Named License; Eğitim kurumunda görevli çalışan eğitmen ve akademik personel için tercih edilir. Lisans hem Kurum da hem de personelin laptopunda kullanılabilir. Kampüs içinde belirli bir alan ile sınırlı değildir. Lisans kişiye özel atanır.

Device License; Aygıt lisansı veya laboratuar lisansı olarak ta bilinen bu lisans modeli, eğitim kurumlarının laboratuarları için konumlandırılır. Tüm bilgisayarların aynı ağ üzerinde olmaları şarttır.

Laboratuardaki bilgisayarlarda gün içinde birden fazla öğrenci lisansı kullanabilir. Lisansın konumlandırma işlemleri farklıdır.

Eğitim kurumunun yukarıda bahsedilen lisansları alabilmesi için edu uzantılı bir email adresine sahip olması ve lisansların Eğitim Kurumuna fatura edilmesi zorunluluktur.

İlk ve orta dereceli eğitim kurumları için sunulan lisanslar,

Bu kurumlar için K12 seviyesi lisanslar sunulur. K12 lisanslar fiyat olarak ta yukarıda üniversiteler için anlattığımız lisansların fiyatlarına göre çok daha uygun seviyededir. Eğitim kurumunun bu lisansları alabilmesi için k12 uzantılı bir email adresine sahip olması ve lisansların ilgili Eğitim Kurumuna fatura edilmesi zorunluluktur.

K-12 shared device license : minimum 25 adet ve katları şeklinde alınabilir. Lisanslar aynı ağ üzerindeki bilgisayarlara kurulabilir.

K-12 school site license : minimum 300 adet ve katları şeklinde alınabilir. Lisanslar aynı ağ üzerindeki bilgisayarlara kurulabilir.

Detaylı bilgilendirme için Adobe satış ve teknik ekiplerimize her zaman ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found