Adobe Stock

Adobe Stock; dünya üzerinde milyonlarca kullanıcının faydalandığı; içerisinde yüzbinlerce video, 3D çizimler, vektörel çizimler ve fotoğrafların bulunduğu gelişmiş bir kütüphanedir.

Fotoğraf ve videoları çekmek için kamera ve zaman maliyetine katlanmanıza gerek yok. Siz ne aradığınızı söyleyin, eşsiz Adobe Stock kütüpnesi seçeneklerini sizlere sunsun.

4K videolar, vektörel çizimler, yüksek kaliteli fotoğraflar, evet yanlış duymadınız bunların hepsi bir tık ötenizde!!

Adobe Stock dünyasında sadece kelime ile değil elinizdeki fotoğrafı sürükle bırak yaparak ta aramanızı gerçekleştirebilirsiniz.
Bu yöntem; fotoğrafı arama karesinin içine bıraktığınız an itibari ile 2-3 saniye içinde arama sonuçlarını karşınıza getirir.

Stock ürününü, ihtiyacınıza göre yıllık abonelik modeli veya kredi modeli ile almayı düşünebilirsiniz.

3 çeşit yıllık abonelik modeli sunmaktayız. Bunlar; küçük (aylık 10 varlık), orta(aylık 40 varlık) ve büyük (aylık 750 varlık) paketler şeklindedir.
Müşterilerimiz, standart seviyesi lisans gerektiren fotoğraf ve vektörel çizimleri, bu yıllık abonelik opsiyonlarından birini kullanarak temin edebilirler.

4k video içeriği ve 3 boyutlu çizilmiş öğeler gibi premium seviye içerikleri kütüphaneden alabilmeleri için müşterilerimizin bizden kredi satın alması gerekmektedir.
Kredi, alım tarihi itibari ile 1 yıl içinde istenilen zamanda kullanılabilir.

*Detaylı bilgi için bizlere 0212-3209777 telefon veya yazilim@provideo.com.tr eposta adresimizden ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found