Animate CC

“ProvideoSoft Animate CC ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

maxresdefault-56bc30a67b746

Flash Professional, artık Adobe Animate CC olarak karşınızda. Gelişen web standartları desteği varsayılan olarak sunuluyor.

Flash/AIR, HTML5 Canvas, WebGL gibi çeşitli platformlarda, hatta özel platformlarda bile en yeni çizim araçlarıyla etkileşimli animasyonlar tasarlayın ve hemen hemen tüm masaüstü veya mobil aygıtlardan izleyicilere ulaşın.

Muhteşem görünümlü animasyonlar yaratabilirsiniz.

Lider vektör animasyon araç setinin daha hızlı çalışmanıza ve mobil aygıtlardan en yeni ultra yüksek çözünürlüklü ekranlara kadar her yerde muhteşem görünen içerikler oluşturmanıza yardımcı olur.

Animate CC (önceki adıyla Flash Professional)

Creative Cloud Libraries ile varlıklarınız parmaklarınızın ucunda

Animate ve diğer Creative Cloud uygulamalarında bulunan kitaplıklarda fırçalar, renkler, grafikler ve diğer yaratıcı varlıkları bulup erişin. Kitaplıkların Creative Cloud ile eşitlenmesi ve varlıkları bağlama özelliği sayesinde bir varlıkta değişiklik yapıldığında siz ve ekibiniz tüm projelerde güncelleme tercihini kullanabilirsiniz.

Mükemmel varlığı Adobe Stock’ta bulun

Yeni Adobe Stock pazarı, telifsiz görüntü ve vektör grafiklerini Animate’in içinden bulmanızı, lisanslamanızı ve yönetmenizi sağlıyor. 45 milyon varlık arasından seçiminizi yapıp Creative Cloud Libraries’e kaydedin ve projenize sürükleyerek varlığı kullanın. Video varlıklarını da Adobe Stock pazarında lisanslayabilirsiniz.

Adobe TypeKit ile tasarlayın

Font menünüzden binlerce Adobe Typekit fontuna erişin ve bu fontları Animate web projelerinize uygulayın. En büyük font tasarımcılarının sunduğu fontlar Creative Cloud üyeliğinizin bir parçasıdır.

Vektör resmi fırçalarıyla üstün esneklik

Yeni vektör resmi fırçaları, bir konturu çizdikten sonra yolunu değiştirmenizi ve kalitesinden hiçbir şey kaybetmeden her türlü çözünürlüğe göre ölçeklemenizi sağlıyor. Özel fırçalar oluşturabilir ve Adobe Capture CC ile oluşturduğunuz fırçaları içe aktarabilirsiniz.

4K+ video dışa aktarma

Özel çözünürlükleri dışa aktarma işlevini kullanarak videolarınızın en yeni Ultra HD televizyon ve monitörlerde mükemmel görünmesini sağlayın.

Geliştirilmiş fırça ve kurşun kalemler

Bir eğri boyunca kolaylıkla kusursuz bir vektör hattı çizin ve canlı önizlemelere daha hızlı ulaşın.

Özel çözünürlük

Eski projelerinizi, HiDPI, Retina ve 4K ekranlar gibi tüm çözünürlüklere göre yeniden boyutlandırıp optimize ederek canlandırın.

Sesleri kolaylıkla animasyonlarınızla senkronize edin

Ses döngüsünü doğrudan Zaman Çizelgesine ekleyerek kod yazmak zorunda kalmadan mükemmel şekilde senkronizasyon sağlayın.

360° döndürülebilir tuval

Çizim yaparken, en iyi açı ve konturları yakalamak için tıpkı kağıt ve kalemle çalışırken yaptığınız gibi tuvali herhangi bir eksende döndürün.

Renk değiştirmek artık çok kolay

Etiketli renkleri adlandırarak değiştirebilir, tüm kompozisyonun yaptığınız değişikliğe göre otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

HTML5 Canvas şablonları

Animate’te, herhangi bir kod düzenleyicide değiştirilebilir ve yeniden kullanılabilir HTML5 Canvas paketleyici şablonları oluşturarak kolayca zengin içerikli ve etkileşimli reklamlar ve diğer içerik türleri üretin.

Renkli soğan zarı

Farklı renk ve alfa değerleri içeren birden çok kareyi aynı anda yan yana görüntüleme özelliği sayesinde karmaşık animasyonların altından kolaylıkla kalkabilirsiniz.

Ve çok daha fazlası

Diğer özellikler: Animasyonları OAM dosyaları olarak paketleme özelliği, SVG dosyalarını Creative Cloud Libraries’i veya Dosya İçe Aktar komutunu kullanarak doğrudan sahneye içe aktarma ve daha fazlası.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found