BORIS FX

“ProvideoSoft BORIS FX ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

Boris FX, Yayıncılık, Post Production ve film profesyonelleri tarafından tercih edilen; VFX, kompozisyon, alt yazı ve diğer iş araçları geliştiren bir firmadır.

Şirketin başarısı Adobe, Apple, Avid, Corel, Grass Valley, Nexidia ve Sony gibi büyük markalar ile yaptığı işbirliği sayesinde, bu markaların ürünlerine uygun geliştirdiği teknolojiler ile destek vermektedir.

Boris FX, Adobe Premiere Pro CC ve After Effects CC için Boris Continuum Complete 10’u piyasaya sundu.

Yeni BCC 10 beraberinde, Creative Cloud profesyonel video uygulamaları için, gelişmiş tamamlama araçları, 3D isimlendirme ve entegre edilmiş Mocha Planar eklentileri getirir.

BCC 10 for Adobe’un Yeni Özelliklerini Videodan İzleyebilirsiniz;


Boris Continuum Complete 10 (BCC 10), Adobe® Creative Cloud® video uygulamaları için profesyonel eklentilerin olduğu bir pakettir.

Öne Çıkan Özellikleri;
* İleri düzey maskeleme ve efekt izolasyonu için entegre edilmiş mocha® teknolojisi;
* BCC Beauty Studio cilt yumuşatma ve rötuş filtresi
* BCC Title Studio Boris FX’in yeni jenerasyon 2D/3D isimlendirme ve hareket grafik eklentisi.

BCC 10 Adobe, Adobe video uygulamalarıyla çalışan video editörlerine ve hareketli grafik tasarımcılarına, TV/Film/post prodüksiyon ve broadcast için tamamlayıcı ve yaratıcı araçlar sunmak için tasarlandı.

Şuan ki BCC 9 kullanıcıları, BCC 10 versiyonuna yüksetlme yaparlarsa düşük maliyetle, Video Glitch, Light Leaks, Cross Melt gibi yaratıcı görünümler ve daha fazlası için birçok yeni görsel ve geçiş efektine sahip olacaklar.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found