Chaos V-Ray Collection

V-Ray dünyada en çok tercih edilen 3 boyutlu render (görselleştirme) programlarından bir tanesidir.

SketchUp, Rhino, 3ds Max, Maya, Cinema 4D  ve Revit gibi pekçok  dijital içerik yazılımı ile uyumlu çalışır.

Fotogerçekçi görüntü işleme

V-Ray, hem CPU hem de GPU+CPU hibrit işleme seçeneklerini içermesiyle diğer işleme çözümlerinden farklıdır. Herhangi bir malzemenin fiziksel özelliklerinin yanı sıra ışığın dağılımını da doğru bir şekilde hesap eder.

Bu V-Ray’in reklam, mimari görselleştirme ve görsel efekt alanlarında tercih edilmesinin ana nedenlerinden birisidir.

Sektör lideri render alma yazılımı

V-Ray bugün, animasyon, mimari, iç tasarım, otomotiv, moda ve giyim alanlarında, hem küçük hem büyük ölçekli pekçok firma tarafından kullanılmaktadır.

https://www.chaosgroup.com/3d-rendering-software

Eğitim sektör ve V-Ray

V-Ray işletmeler tarafından kullanıldığı gibi,  üniversitelerde alan dersleri için  laboratuarlarda eğitimi verilen yazılımların başında gelir.

V-Ray Collection

Şimdi tüm V-Ray lisansları tek lisans olarak elinizde. Artık SketchUp, 3ds Max için ayrı ayrı V-Ray lisansı edinmeniz gerekmemektedir.

V-Ray Collection ile 3D uygulamalar arasında özgürce çalışabilir, kendi fotogerçekçi görüntü oluşturma, akıcı simülasyon ve gerçek zamanlı sahne keşfi karışımınızı herhangi bir projeye uygulayabilirsiniz.

V-Ray Collection’ı yıllık veya 3 yıllık abonelik lisansı seçenekleri ile sunabiliyoruz.

V-Ray Education Collection

V-Ray’in yeni Collection versiyonu eğitim kurumlarınca da alınabilir durumda.

Eğitim Kurumları (üniversiteler) için V-Ray Education Collection lisansını yıllık abonelik modeli ile temin edebiliyoruz.

Klasik V-Ray

V-Ray lisanslarını, V-Ray Collection olarak alım yapmanız zorunlu olmayıp; çalıştığınız çizim yazılımına göre, sadece V-Ray for SketchUp, V-Ray for 3ds Max ve V-Ray for Cinema 4D olarak ta temin edebiliyoruz. Tüm V-Ray lisansları yıllık kiralama modeli ile temin edilmektedir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found