Cinema 4D Animasyon Modelleme ve Render Yazılımı

Cinema 4D, Profesyonel, 3 boyutlu bilgisayar animasyonu, modelleme, simulasyon ve render yazılımıdır. Hızlı, güçlü, esnek ve kararlı araç seti, 3D iş akışlarını tasarım, hareketli grafikler, VFX, AR / MR / VR, oyun geliştirme ve her türden görselleştirme uzmanı için daha erişilebilir ve verimli hale getirir.

Cinema 4D’nin öne çıkan özellikleri:

 • Ödüllü MoGraph özelliği:

MoGraph, tasarımcılara, karmaşık ve soyut animasyonları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturma yeteneği veren prosedürel bir modelleme ve animasyon araç setidir.

 • Öğrenmesi ve kullanımı kolaydır:

Cinema 4D, öğrenmesi ve kullanması en kolay ve en erişilebilir 3B yazılım paketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu öğrenmeyi daha da kolaylaştırmak için, üretici Maxon,  binlerce tutorial ve yüzlerce hızlı ipucu sunuyor.

https://www.cineversity.com/

 • Cinema 4D ile poligonal, parametric ve hacimsel modelleme yapabilirsiniz.
 • Texturing:

3B modellerinizin yüzeyini hızla tanımlamak için hızlı ve esnek bir malzeme sistemi sunar

 • Poligon azaltma:

Poligon Azaltma aracı ile tüm hiyerarşileri azaltmak ve istenen azaltma gücünü veya nokta sayısını hızlı bir şekilde ayarlamak kolaydır. Ve hepsinden önemlisi, bu araç, köşe haritalarını, seçim etiketlerini ve UV koordinatlarını koruyarak dokuların ve nokta düzeyindeki verilerin düzgün şekilde eşlenmeye devam etmesini sağlar.

Cinema 4D iş akışı ve diğer programlarla uyumu hakkında bazı bilgiler:

 • Adobe After Effect entegrasyonu:

Cinema 4D’nin Adobe After Effects ile “Live 3D Pipeline” uyumluluğu olması eşsiz bir özelliktir.. After Effects CC ile Cinema 4D projelerini Cineware aracılığıyla After Effects’in arayüzünde yerel olarak içe aktarabilir, değiştirebilir ve işleyebilirsiniz. Ayrıca After Effects proje dosyalarını, katmanlı çok geçişli ve animasyonlu 3B katılarla tamamlanmış olarak doğrudan Cinema 4D’den dışa aktarabilirsiniz.

 • Adobe Illustrator:

Vektörel tasarımlarınızı başka bir boyuta taşımanızı kolaylaştırır. Illustrator dosyalarını Cinema 4D’ye içe aktarın, Cineversity ArtSmart’ın kusursuz iş akışı araçlarıyla Cinema 4D ve Illustrator path’lerini kopyala / yapıştır yapın.

 • Adobe Photoshop:

Cinema 4D’nin Adobe Photoshop dosyalarını (PSD) kullanması, çok katmanlı doku haritaları ve çok katmanlı oluşturma desteği sunar. Ek olarak, Cinema 4D’den 3D geometriyi, ışıkları, kameraları ve malzemeleri doğrudan Photoshop’un arayüzünden sorunsuz bir şekilde içe aktarabilir ve değiştirebilirsiniz

 • Unreal Engine:

Unreal Engine 4.23’ün piyasaya sürülmesiyle Epic Games, Datasmith eklentisi aracılığıyla etkinleştirilen Cinema 4D için destek sundu.

 • Archicad Entegrasyonu:

ArchiCAD 18’in piyasaya sürülmesiyle Graphisoft, entegre görselleştirmeleri için yeni bir yüksek kaliteli görüntü oluşturma dönemi kurmak için Maxon CineRender’ı tanıttı. CineRender, Cinema 4D’nin çok beğenilen üst düzey işleme motorunu temel alır ve ArchiCAD kullanıcılarının hızlı ve kolay bir şekilde ilgi çekici görüntüler oluşturmasına olanak tanır. Görselleştirmelerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler için Cinema 4D ideal seçimdir.

 • Allplan Entegrasyonu:

Allplan, mevcut en popüler 3B mimari uygulamalardan biridir. Her yeni sürümle, böylesine güçlü bir yazılımın ne kadar kullanıcı dostu olabileceğini kanıtlıyor. Cinema 4D, sadece Allplan’ı geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda sorunsuz bir şekilde uygulamaya entegre edilebilen geniş bir fonksiyon yelpazesi içerir.

 • İleri seviye dosya format desteği:

Cinema 4D, sektör standardı pek çok dosya formatını destekler. Gerçek dünyadaki 3D sanatçılar geniş bir dünyada çalıştıkları için , Cinema 4D, popüler dosya formatlarından oluşan kapsamlı bir içe / dışa aktarma seçeneği sunar.

Desteklenen formatlar:  https://www.maxon.net/en/features/supported-file-formats

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found