Corel Painter 2016

“ProvideoSoft Corel Ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

NOT: Bu ürünler satıştan kaldırılmıştır. Yerine gelen ürünler aşağıdadır.

CorelDRAW Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

Corel Painter 2016 Özellikleri

DİNAMİK BENEKLER

Screenshot_4

Dokunarak kıl kalınlığı kontrolüyle farklı medya tipleri üzerinde Benek sistem fiziğini birleştirerek enfes Natural-Media® fırça darbeleri veya gerçekçi serpiştirmeler oluşturun. Ek olarak, Dinamik Benekleri araştırarak yeni fırçalara erişin.

 

ÖZEL MEDYA FIRÇALARI

Öncesine göre çok daha fazla fırça varyasyonu oluşturun! Orijinal karışık medya kombinasyonları elde etmek için Particle fırçalarıyla Real Watercolor, Liquid Ink ve Impasto medyalarını birleştirdiğinizi hayal edin. Daha da iyisi, bu zaman kazandıran fırçalar, öncesine göre daha kısa sürede benzersiz sonuçlar sağlayacak.

SESE GÖRE BOYAMA

Ritmi fırçalarınızda hissedin! Painter 2016 artık sese göre davranan fırçalara sahip. Favori ezgilerinizle doğaçlama yapın, darbelerinizle serenat yapın, mırıldanın, tıngırdatın veya bağırarak söyleyin, çünkü ses ilhamınız ne olursa olsun, kanvasınızı şarkı söyleyecek.

İLHAM VEREN FIRÇALAR

En yeni ve mükemmel 2016 fırça teknolojisiyle kolaylıkla denemek ve sonraki boyama projeniz için en doğru fırçayı gösteren bonus dahili Fırça Paketini önizlemek için Yeni Fırça Paleti aranjmanını seçin.

KULLANICI ARAYÜZÜ SEÇENEKLERİ

Sizi yeni ürün eğitimleriyle karşılayan, yeniden tasarlanmış Hoşgeldiniz Kitabıyla yerinde öğrenin. Boş bir kanvasla başlayın, esnek arayüz renk şeması, yüksek çözünürlük ve gözlerinizin çizime odaklanmasını sağlayan sezgisel sunum modu sayesinde mükemmel boyama ortamına kavuşun.

PHOTOSHOP FIRÇALARINI İÇE ALMA*

En sık kullandığınız Adobe Photoshop fırçalarınızı doğrudan Painter içine alın. Artık resim ıstampasıyla olduğu gibi boyayabilir veya orijinal fırçanızda etkileyici varyasyonlar elde etmek için Painter’ın esnek fırça kontrolleriyle denemeler yapabilirsiniz.

GÖRSEL ARAÇ VE FIRÇA İPUÇLARI

Kapsamlı Görsel Araç İpuçlarını kullanarak, Painter’ın fırça kontrollerinin sizin özel fırçalarınızı nasıl etkileyeceğini anlayabilirsiniz. Ek olarak, özel medya tiplerinin arkasında yapan mekanizmayı, yeni fırça teknolojisini ve bu araçları çalışmanızda nasıl verimli bir şekilde kullanacağınızı anlamak için fırça püflerine erişebilirsiniz.

ÖZEL ARAÇ KUTUSU

Özel Araç Kutunuzu dışa vererek benzersiz araçlarınızı başkalarıyla paylaşın. İster sınıftakilerin dersi takip edebilmelerini sağlamak, isterse sık kullandığınız özel fırçaları, kağıtları, akış yolunu, desenleri ve paletleri başkalarıyla paylaşmak istiyor olun, yeni dışa verme özelliği tümünü sizin için mükemmel bir pakette toplayacaktır.

KAĞIT VE AKIŞ YOLU DÖNMESİ

Çalışmanızda artistik dokunuşlar elde etmek için, kağıdınızı ve boya akış yönünü dilediğiniz zaman, dilediğiniz yöne döndürün. Daha önce sadece dijital dünyada elde edebileceğiniz görünümler için, katı medyada dönmüş dokuyu yönetin veya suluboyayı dönmüş gren üzerinden akıtın.

HARMANLAMA 2.0

Yeni harmanlanan fırça varyantlarını kullanarak katmanlar ve medya tipleri arasında gelişmiş karışımı deneyimleyin. Yeni harmanlama hazırsetleriyle, harmanlanan fırça varyantlarını öncesine göre çok daha kolay, hızlı ve yumuşak şekilde düzenleyebileceksiniz.

AKILLI FOTOĞRAF BOYAMA

Painter 2016’in güçlü klonlama ve fotoğraf boyama araçlarıyla fotoğraflarınızı tablolara dönüştürün. Resimleri elle klonlayın veya Auto-Painting paletinin seçtiğiniz fırça ve medyayla fotoğrafı sizin için boyamasını sağlayın. Güçlü SmartStroke™ fırça teknolojisi, gerçek dünyada olduğu gibi resminizdeki çizgileri ve konturları takip eder, resminizi görenleri etkileyecek inanılmaz fotoğraf sanatı elde etmenizi sağlar.

FİZİKTEN İLHAM ALAN PARÇACIK FIRÇALARI

Kaotik yaratıcılıkta üst düzeyi deneyimlemenizi veya iğne ucu bazında hassasiyetle kontrolü ele almanızı sağlayan, geniş bir yelpazede inanılmaz dijital fırçalarla boyayın. Bu fizikten ilham alan, devrimsel Parçacık Fırçalarıyla fotoğrafları klonlayarak boyama işlemini daha da geliştirin veya boş kanvas üzerinde yay çizen, akan, parlayan ve yerçekimine göre görünümü değişen, gerçekçi olmayan fırça darbeleri üretin. Parmaklarınızın ucunda sonsuz yaratıcılık olanağına sahip olacaksınız

ETKİLEYİCİ KOMPOZİSYON ARAÇLARI

Mirror ve Kaleidoscope ile mükemmel bir simetriyle boyadığınızı, 1, 2 ve 3-noktalı Perspective Guide ile mükemmel ortamı ayarladığınızı hayal edin. Altın Oran araçlarıyla Da Vinci gibi çizin, üçler kuralını kullanarak final kompozisyonunuzun ilgi çekici ve dinamik olmasını garantileyin.

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found