Corel PaintShop Pro X8 Ultimate

“ProvideoSoft Corel Ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

NOT: Bu ürünler satıştan kaldırılmıştır. Yerine gelen ürünler aşağıdadır.

CorelDRAW Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

paintshop-pro-ult-rt-boxŞimdiye kadarki en gelişmiş fotoğraf yazılımı koleksiyonuyla fotoğraflarınızı sıradışı kılmak için gereken her şeye sahip olun. PaintShop Pro X8’in çeşitli görüntü düzenleme ve kompozisyon araçlarıyla işe başlayın, sonra on1 Perfect Effects 9.5 paketindeki yüzlerce hazırset ve özelleştirilebilir filtreyle fotoğraflarınızı dönüştürün. Corel® AfterShot™ 2 ile RAW ve JPEG fotoğrafları daha hızlı işleyin ve yönetin. Artık daha hızlı olan Perfectly Clear 2 SE ile tek tıklamada renkleri ve detayları düzeltin. Corel PaintShop Pro X8 Ultimate — fotoğraflarınızla yapmak istediğiniz her şey için ihtiyaç duyduğunuz her şey.

 

Özel yaratıcı efektler

Bunlar sizin fotoğraflarınız. Gördüğünüzü elde edin. on1 Perfect Effects 9.5, kapsamlı, özelleştirilebilir fotoğraf filtresi ve dahili hazırset kütüphanesi fotoğraflarınıza etkileyici bir görünüm kazandıracak. Türünün tek örneği filtreler için denemeler yapın ve filtreleri kolaylıkla sıralayın.

Daha hızlı fotoğraf işlemleri

AfterShot 2 ile çekimden sonraki her şeyi daha hızlı yapın. Büyük fotoğraf koleksiyonlarını yönetin. Fotoğraflarınızın gerçek detay, renk ve güzelliğini ortaya çıkarabilmek için, RAW dosyalarını hızlıca geliştirin. Bozucu olmayan düzenleme olanağıyla, özgürce denemeler yapın, her zaman orijinalleri muhafaza edin.

Tek tıklamada fotoğraf düzeltme

Athentech Imaging’in Perfectly Clear 2 SE paketiyle, fotoğraf makinesinin sensöründe kaybolan detayları ve renkleri otomatik olarak geri getirin. Akıllı, otomatik düzeltmelerle zamandan tasarruf edin. 15 patentli düzeltme aracıyla pozlama ve kontrastı düzeltin, paraziti temizleyin.

Fotoğrafçılık araç kutunuzu dramatik şekilde genişletin

on1 Perfect Effects 9.5

on1 Perfect Effects 9.5 paketindeki yüzlerce özelleştirilebilir filtre ve hazırsetlerle drama, duygu ve etkileyicilik katın. Düzenlerken tam ekran önizlemeyi görüntüleyin. Birden fazla filtreyi üstüste sıralayarak efektleri düzenleyin ve kendi benzersiz efektlerinizi elde edin. Blending mode seçenekleriyle fotoğraflarınızda hangi bölgelere nasıl bir etki bırakacağını kontrol edin. (sadece 64-bit)
Sadece Ultimate sürümünde

Corel AfterShot 2

AfterShot 2 ile dijital fotoğraflarınızı işlemenin ve yönetmenin daha hızlı bir yolunu deneyimleyin. RAW resimlerini dönüştürerek ve ayarlayarak, gerçek detaylarını, rengini ve güzelliğini ortaya çıkarın. Sezgisel ayarlama araçları, güçlü toplu işlem olanağı ve orijinal fotoğrafları her zaman koruyan tahrip etmeyen resim düzenleme olanağıyla fotoğraf iş akışınızı ivmelendirin. AfterShot 2 ile ne kadar büyük olursa olsun fotoğraf koleksiyonunuzu organize edin, yönetin ve belli bir fotoğrafı bulmak için arama yapın.
Sadece Ultimate sürümünde

Athentech Imaging’den Perfectly Clear 2 SE

Dünyanın en gelişmiş fotoğraf düzeltme yazılımıyla tek tıklamada fotoğrafınızın netliğini ve renklerini geliştirin. Şimdi 2 kat daha hızlı olan yeni Perfectly Clear 2 SE, 10 yıllık bilimsel araştırmalara dayanan 15’ten fazla patentli düzeltme uygulayabiliyor. Bağımsız kontroller, renk canlılığını etkilemeden pozlamayı, renkleri değiştirmeden keskinliği düzeltmenizi sağlıyor.
Sadece Ultimate sürümünde

Yaratıcı koleksiyon

Çok sayıda fırça, doku ve 100’den fazla serbest telifli zemin ile yaratıcılık olanaklarınızı arttırın.
Sadece Ultimate sürümünde…

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found