CorelDRAW Graphics Suite 2019

CorelDraew 2019

CorelDRAW Graphics Suite 2019 Grafik tasarımı yazılımı Kalıcı Lisans veya Abonelik özellikleri ile Adobe CC’nin en büyük rakiplerinden olmaya devam ediyor.

  • YENİ Bitmap ve vektör nesneler için bozmayan efektler
  • Nesneleriniz, katmanlarınız ve sayfalarınızda daha fazla kontrol
  • Piksel bazında mükemmel belgeler için geliştirilmiş piksel işakışı
  • Pakette yeni! CorelDRAW.app ile yoldayken çalışın

Farklı tasarlamaya cesaret edin

Bu üstün grafik tasarım yazılımıyla, daha hızlı, daha akıllı ve daha fazla yerde çalışmanız için gereken tüm profesyonel vektörel çizim, sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve tasarım araçlarını edinin.


Yenilikçi ve üretken

Bu çok yönlü grafik tasarım programındaki yeni yüksek kalibreli özelliklerle, eşsiz bir üretkenlik elde edin. Endüstri standardı PDF/X-4 desteği ve daha iyi bir içerik tarama deneyimiyle, daha yumuşak bir iş akışından memnun kalacaksınız. Ayrıca tamamen yeni CorelDRAW.app ile işinize her yerden erişebilirsiniz.

Yaratıcı ve Özelleştirilebilir

Hem baskı hem de web için orijinal illüstrasyonlar, tabelalar ve logolar oluşturun. Bir dizi profesyonel belge stili, sayfa tasarımı ve vektör araçlarıyla kendi yolunuzu yaratın. Ayrıca, vektör ve bitmap nesnelere efektler uygularken yeni, tahribatsız düzenleme işlevselliğinin keyfini çıkarın. Kendinize özel kılmak için kullanıcı arayüzünü, araçları, şablonları ve diğerlerini kişiselleştirin.

Öğrenmesi ve kullanması kolay

Bu güçlü uygulama koleksiyonu, kolayca başlayabilmenizi ve daha kısa sürede başarılı olmanızı sağlamak için, sezgisel araçlar, öğreticiler, ipuçları, püf noktaları, öğrenme materyalleri ve Discovery dosyalarıyla yüklü. Sıfırdan başlamak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde broşür, poster, kart, sosyal medya görüntüleri ve daha fazlasını oluşturmak için, çok sayıda yeni şablondan birini deneyin.

Profesyonel hayatımı akışkanlaştıran bir program.
-Maycon Bartowski

Provideo, CorelDraw ürünlerinin Yetkili satıcısıdır. CorelDraw 2019 Fiyat ve CorelDraw 2019 satınalma talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found