CorelDRAW Graphics Suite X8

“ProvideoSoft CorelDraw Ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

NOT: Bu ürünler satıştan kaldırılmıştır. Yerine gelen ürünler aşağıdadır.

CorelDRAW Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

Grafik ve sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve web sitesi oluşturmak için yaratıcılığınızı CorelDRAW® Graphics Suite X8’in paralel olmayan gücüyle birleştirin. boxshot-coreldraw-x8Windows 10, çoklu monitörde görüntüleme ve 4K görüntüleme için gelişmiş destekle, yeni kullanıcılar, grafik profesyonelleri, küçük ölçekli firma sahipleri ve tasarımcılara profesyonel sonuçları hız ve güvenle birlikte sunuyor. Logolar, broşürler, web grafikleri, sosyal medya reklamları veya herhangi bir orijinal proje oluşturmak için yüksek kalibreli ve sezgisel araçları keşfedin. CorelDRAW ile kendi tarzınızda…

Doğrudan atlayın

İster ilk kez kullanmaya başlıyor, isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite X8 işe başlamanızı kolaylaştıracaktır. Bu grafik tasarım yazılımıyla temelleri öğrenin veya bir Startup turuyla yenilikleri görün ve işakışı ihtiyaçlarınızla eşleşen bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin. Projelerinizi zenginleştirmek için, yüksek kalitedeki içerik ve kapsamlı ürün içi öğrenim kaynaklarından faydalanın. Windows 10, çok monitörlü görüntüleme ve yeni 4K görüntüleme desteği ile eklenen gücün avantajını yaşayın.

El Sanatı

CorelDRAW Graphics Suite X8’in yüksek kalibreli buna rağmen sezgisel özellikleriyle, tasarım olanaklarınızı arttırın. Gelişmiş font arama ve filtreleme özellikleriyle herhangi bir proje için hızlıca fontunuzu bulun. Vektörel nesneler, metin ve biteşlemleri herhangi bir yol boyunca parçalara bölmenizde yardımcı olan gelişmiş Knife aracıyla daha hızlı çalışın. Corel PHOTO-PAINT X8 içindeki Healing Clone aracıyla fotoğraflarınızı düzeltin ve gelişmiş Straighten Image iletişim kutusunda perspektif deformasyonunu düzeltin.

Özelleştirme

Tüm favori araçlarınızla kendinizi evde hissedin! Güncellenmiş arayüz, özel ikon boyutu, masaüstü ve pencere çerçeve rengi ile tasarım alanınızı ihtiyaçlarınıza göre adapte edin. Yeni Corel Font Manager X8’in yardımıyla projeleriniz için fontları inceleyin ve organize edin, ek olarak yaratıcı araçlarınızın koleksiyonunu uygulamanız içinden uygulamalar, eklentiler ve uzantılar satın alarak genişletin.

Eğlence

Herhangi bir ortamda sonuç alıcı, profesyonel kalitede çıktılar oluşturun: dikkat çekici logolar ve tabelalardan çarpıcı pazarlama materyallerine, web ve sosyal medya grafiklerine, panolara vs! Endüstri lideri dosya formatı uyumluluğu ve gelişmiş renk yönetimi araçlarıyla CorelDRAW Graphics Suite X8, her tür proje için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve hassasiyeti sunar. Yaratıcılık yolculuğunuzda, CorelDRAW kullanıcılarının canlı ve ilham verici topluluğunun asistanlığını keşfedin.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • Microsoft Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümleri), en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
  • Intel Core i3/5/7 veya AMD Athlon 64
  • 2 GB RAM
  • Sabit diskte 1 GB boş alan
  • Çok dokunmalı ekran, fare veya tablet
  • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
  • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası
  • Microsoft .Net Framework 4.6
  • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
  • CorelDRAW Graphics Suite doğrulaması için oturum açmak, performans ve kararlılık güncellemelerini alabilmek, online içeriğe erişmek, QR kodu veya Content Exchange gibi bazı özellikleri kullanmak için İnternet bağlantısı gerekiyor. Yazılım lisansınızı doğrulamak için ayda en az bir kez İnternete bağlanmak kaydıyla, CorelDRAW Graphics Suite uygulamalarını İnternet bağlantısı olmadan da kullanabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found