Adobe Creative Cloud for Teams

“ProvideoSoft Adobe Creative Cloud ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 320 9777’dan ulaşınız.”

Her yaratıcı uygulama yeni bir şekil kazandı. Yeni Adobe Stock görüntüleri de dahil olmak üzere, bütün varlıklar parmaklarınızın ucunda. Üstelik her şey Adobe Creative Sync teknolojisiyle bağlantılı olduğu için dilediğiniz yerde muhteşem çalışmalar yapabilirsiniz.

Adobe ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgi ve teklif almak için;

  • Teklif formumuzu doldurabilir
  • Chat formu üzerinden canlı yazışabilir
  • 0212 320 97 77 veya yazilim@provideo.com.tr üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

MAKE IT. CREATIVE CLOUD.

Bugüne kadarki en kapsamlı güncellememizle hepsini bir arada sunuyoruz.

Creative Cloud sürümüyle, sık kullandığınız tüm masaüstü uygulamaları daha hızlı ve daha verimli çalışmanız için yeniden yapılandırıldı. Adobe Photoshop’taki çalışma yüzeyleri, Adobe Illustrator ve InDesign performans geliştirmeleri ve diğer uygulamalarımızdaki yeni dokunma özelliklerinden yararlanın. Üstelik şimdi bütün bu uygulamaların gücü mobil aygıtlarla bağlantı özelliği sayesinde aygıtlarınıza kadar genişliyor ve çevrenizden ilham alarak dilediğiniz yerde olağanüstü tasarımlar yapmanızı sağlıyor. Hala Adobe Creative Suite kullanıyorsanız Creative Cloud’a geçmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Adobe Creative Sync ile tüm yaratıcı varlıklarınıza dilediğiniz yerden erişin.

Adobe Creative Sync, ihtiyacınız olan her şeyi tüm masaüstü, web ve mobil uygulamalarınızda güncel ve anında kullanıma hazır durumda tutar. Dosyalarınızı, fontlarınızı, fotoğraflarınızı, tasarım varlıklarınızı, ayarlarınızı, meta verilerinizi, Adobe Stock varlıklarınızı ve diğer varlıkları otomatik olarak eşitler. Ayrıca, Creative Cloud Libraries’i de desteklemesi sayesinde en sık kullandığınız varlıklarınıza uygulamalarınızın içinden anında erişmenizi sağlar. Creative Sync ile bir projeye dilediğiniz aygıtta ve uygulamada başlayabilir, dilediğiniz yerde kaldığınız yerden devam ederek tamamlayabilirsiniz.
 
 

Karşınızda Adobe Stock.

Milyonlarca yüksek kaliteli görüntü. Doğrudan uygulamalarınızın içinde.

Bir sonraki projenize hızlı bir başlangıç yapmak ve harika bir iş çıkarmak için mükemmel fotoğrafı veya grafiği bulun. Yeni Adobe Stock hizmeti, her birine sadece birkaç düğmeyi tıklatarak Creative Cloud uygulamalarınızdan ulaşabileceğiniz küratörlü ve telifsiz 40 milyon varlık sunar. Creative Cloud üyeleri Adobe Stock’u üyeliklerine eklediklerinde %40’a varan indirimli özel fiyattan yararlanabilir. Sektördeki en iyi değeri kaçırmayın.
 

Ne yapmak istiyorsunuz?

Creative Cloud’dan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi görün. Eğitimlerimizden yararlanarak sık kullandığınız uygulamalardaki yeni tekniklerden daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalarınızı masaüstünün ötesine nasıl taşıyacağınız hakkında fikirler edinebilirsiniz.
 
 
İlham alın. İş bulun.
 
Adobe Creative Cloud 

Dünyanın en büyük yaratıcı topluluğu Behance’te bir takip listesi oluşturup ilham alabileceğiniz diğer sanatçıları takip edin, hatta kariyerinizin bir sonraki profesyonel fırsatını yakalayın.

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

ADOBE DEMO TALEP FORMU

Adobe’nin bazı yazılımlarında deneyip sonrasında almak isteyen kurumsal müşterilerimize kısa süreli de olsa demo sunabiliyoruz. Detaylar için formumuzu doldurabilirsiniz.

Lütfen kurumsal mailinizi girin

no images were found