EDIUS PRO 8

“Avkom Edius Türkiye distribütörüdür. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3208820’dan ulaşınız.”

grass_valley_646719_edius_pro_8_down_1168761EDIUS Pro 8 hakkında bilmeniz gereken 8 şey

  1. Deneyebilirsiniz :Bir Belden Markası olan Grass Valley, yükseltme yaparak çıkarttığı EDIUS Pro 8’in, 30 gün kullanabileceğiniz bir deneme sürümünü indirebilirsiniz.
  2. Satın Alabilirsiniz: EDIUS Pro 8 son kullanıcı satış fiyatı 525 Euro bedelle sahip olabilirsiniz. EDIUS Pro 7 kullanıcıları ise, yeni versiyona 210 Euro bedelle yükseltebilirler.
  3. Ömür Boyu Kullanım: EDIUS Pro 8 bir abonelik yazılımı değildir. Ömür boyunca EDIUS 8.x versiyonları ile ücretsiz güncellemeler ve yeni işlevler almaya devam edecektir.
  4. Yönetebilirsiniz: Edius Pro 8 ile birlikte, düzenleme öncesinde video ve hareketsiz görüntü ortamını düzenlemek için mükemmel bir GV Browser gelmektedir.
  5. Canon XC10 görüntüleri düzenleyebilirsiniz: Canon’un yakın zamanda duyurulan XF-AVC video formatını destekleyen, ilk NLE yazılımıdır.
  6. Intel CPU’dan Daha İyi Faydalanacaksınız: 4K kurgu esnasında bile süper hızlı H.264 export ve şaşırtan oynatma için Intel’in Quick Sync Video yararlanır.
  7. Daha fazla FX yazılımı kullanabilirsiniz: Görsel efekt plug-inleri için OpenFX standardını desteklemektedir.
  8. Üçüncü parti I/O donanım kullanabilirsiniz: Blackmagic Design’ın son donanımlarını destekler. Ayrıca, üçüncü parti başka I/O donanımların desteklenmesi konusunda, çalışmalar yapılmaktadır.

Daha ayrıntılı bilgi için ediusturkey.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found