FileCatalyst

“Provideo,Soft FileCatalyst ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 320 9777’dan ulaşınız.”

FILE CATALYST DIRECT

FileCatalyst Direct, 10 Gb/s‘ye kadar noktadan noktaya hızlı dosya transferini sağlayan Server-Client (sunucu-istemci) setidir. UDP tabanlı dosya transfer teknolojisi üzerine kurulmuş olan FileCatalyst network gecikmesi ve paket kaybına sebep olmaz. Herhangi formatta ve herhangi boyuttaki dosyaları şehirler, ülkeler ve hatta kıtalar arası çok hızlı transfer eder. FileCatalyst kurumların IT verimliliğini artırması sayesinde, dünya çapında bir dosya transfer aracı olmanın çok daha ötesindedir.

Büyük dosyalarınızı inanılmaz hızlarda transfer edin
Büyük verileri ve dosyaları, dosya boyutundan bağımsız bir şekilde tam hat kapasitenizi kullanarak gönderip zamandan kazanın, bilgi paylaşın ve en hızlı işbirlğinizi yapın.

FileCatalyst_Direct

Transfer sırasında dosyalarınızı korur

FileCatalyst dosyalarınızın güvende olduğundan emin olmak için çeşitli güvenlik teknikleri kullanır. Yetkilendirme yöntemi ile klasörlerinizi ve veri tabanınızı koruyarak tüm dosyalarınızın ve iş akışlarınızın güvende olduğunu garanti eder. Tüm iletişimler güvenli bir SSL üzerinden gönderilirken, veriler endüstri standardı AES şifreleme ile güvence altına alınır. Sunucuya güvenli IP adresleri tanımlanarak bu tanımlı adreslerin dışındaki IP adreslerinden erişim engellenir.

Dosyalarınızın ulaştırıldığını garanti eder

FileCatalyst dosyalarınızın mümkün olan en kısa zamanda, eksiksiz olarak %100 iletildiğini garanti eder. Her dosya transferi tamamlandığında her bir dosya herhangi bir bozukluk veya veri kaybı olmadığından emin olmak için MD5 kulanılarak byte byte kontrol edilir. Eğer network kesintisi veya herhangi bir sebeple dosya transferi kesintiye uğrarsa, FileCatalyst MD5 ile dosya bölümlerini kontrol eder ve transfere kayıpsız olarak  devam eder.

Büyüyen dosyalarınızı transfer edebilirsiniz

FileCatalyst kendine has özelliği sayesinde büyümekte olan dosyalarınızı transfer etmenize olanak sağlar. Dosyalarınızı aralıklarla durdurup tekrar büyütseniz bile bu dosyanın transferini kayıpsız bir şekilde kolayca devam ettirir. Örneğin bir canlı video kaynağını video dosyası olarak kaydetmeye başladınız ve kaydınızı defalarca duraklatıp devam ettirdiniz, FileCatalyst transferi tekrar baştan almak yerine kaldığı yerden devam eder. Kaynak ve hedef lokasyonlardaki dosyaları karşılaştırarak hedef klasörde her zaman istediğiniz dosyanın olmasını sağlar.

Dosyalarınızı hızlıca gözden geçirir

FileCatalyst kendine has özelliği sayesinde transfer edilmesi gereken dosya büyüklüğünü ciddi ölçüde düşürür. Eğer transfer edilmesi gereken dosya hedef lokasyonda mevcutsa FileCatalyst otomatik olarak dosyayı taramadan geçirip olmayan kısımları transfer eder. Zaten hedef lokasyonda bulunan dosyayı bir kez daha transfer edip zaman, bant genişliği, depolama kapasitesinden tasarruf ettirir. Çoğu durumlarda özellikle backup dosyalarınızı transfer ederken bu özellik sayesinde %90’a varan tasarruf sağlar.

Cloud depolama alanlarına verilerinizi transfer edebilirsiniz.

FileCatalyst lider cloud depolama alanı sağlayıcaları Amazon S3 ve Microsft Azure Blob ile doğrudan entegre olarak çalışabilir ve üçüncü parti araçlara ihtiyaç duymadan bu alanlara transferlerinizi gerçekleştirebilir ve cloud depolama alanındaki dosyalarınıza doğrudan ulaşabilirsiniz.

Dosyalarınızı sıkıştırarak transfer eder

Tam hat kapasitesi hızında transfere ek olarak, FileCatalyst transfer süresini azaltmak için çeşitli kayıpsız sıkıştırma teknikleri kullanabilir. Dosyaları transfer sıarsında GZIP veya LZMA algoritmaları kullanarak hat kapasitesinden daha yüksek bir bant genişliğinde transfer etmenize imkan sağlar. Ayrıca, düşük boyuttaki çok fazla dosyayı transfer etmek istediğinizde bu dosyları daha büyük sıkıştırılmış bir dosyaya dönüştürebilir, böylece transfer sırasında üst bant seviyesini verimli olarak kullanarak dosya transferini ‘başlat-kontrol et-bitir’ zincirinde zaman kaybını da önler.

FILECATALYST WORKFLOW:

FileCatalyst Workflow tüm dosya transfer ihtiyaçlarınız için bir web portalıdır. Web üzerinde transfer işlemlerinizi sıraya koyarak, dosya dağıtımını yaparak ve dosyalarınızı paylaşarak dosya gönderme-alma işlerinizi oldukça kolaylaştırır.  Doğrudan mevcut sisteminize entegre olarak, FileCatalyst Workflow online bir inbox gibi davranır ve böylece kurmunuzun dışarıdaki noktalarından dosya gönder-al işlemlerinizi oldukça basitleştirir. FileCatalyst Workflow aynı zamanda e-mail aracılığıyla gönderilen dosyalarınızı paylaşmanıza olanak sağlar, bu sayede maillerinizde istediğiniz boyutta dosya gönderebilirsiniz.
FileCatalyst Workflow şu üç güçlü özelliği bir araya getirir: Gönderim, Dağıtım ve online klasörler.

FileCatalyst_2
E-mail eklerinizin FileCatalyst ile gönderimi

 

FileCatalyst_3
Doğrudan dosya gönderimi
FileCatalyst_4
‘Online Klasörler’ özelliği ile dosya transferi

FILECATALYST CENTRAL:

FileCatalyst Central bir kurumun tüm FileCatalyst yapısını sürekli dinleyen ve gözlemleyen bir web uygulamasıdır. Devam eden transferleri görebilir, gönderilen ve alınan dosyaların geçmişini detaylı olarak inceleyebilir, uyarı ve alarmları anlık olarak gözlemleyip müdahele edebilirsiniz. Yöneticiler FileCatalyst ‘Hot Folder’a bağlı kişilerin transferlerini gözlemleyebilir, durdurabilir veya başlatabilir.

FileCatalyst_5

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found