Fuse CC

“ProvideoSoft Fuse CC ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

Screen-Shot-2015-10-02-at-17.11.29-1024x801Yüksek kaliteli içeriklerle hızlı bir başlangıç yapın

3B uzmanlığına veya maliyetli 3B yazılımlarına ihtiyaç duymayacaksınız. Fuse CC ile çeşitli vücut bölümlerini, saç seçeneklerini, giyim malzemelerini ve deri, pamuklu veya metal gibi giysi dokularını kullanarak kolaylıkla insan karakterleri oluşturabilirsiniz.

Karakterlerinize özel bir görünüm kazandırın.

Hayal ettiğiniz karakterleri kolayca oluşturun. Giysi, ten, göz, saç ve diş rengi; giysi ve cilt dokusu ve giysi ve vücut şekli gibi ayrıntıları ayarlayın.

Pozlamaları, animasyonları ve çok daha fazlasını Photoshop CC’de yapın.

Karakterlerinizi doğrudan Adobe Creative Cloud Libraries’e kaydedin ve Adobe Photoshop CC’ye sürükleyip geliştirilmiş Özellikler paneli ile binlerce farklı poz ve hareket şekillerini kullanın. Karakterlerinizi bir sahneye yerleştirdikten sonra bile hareketleri üzerinde ince ayarlar yapın.

Otomatik yeniden boyutlandırma özelliğiyle zamandan kazanın.

Bir 3B karakterin boyutunu ve orantısını değiştirdiğinizde giysi ve dokular da otomatik olarak ayarlanır.

Yüzler ve yüz ifadeleri üzerinde ince ayarlamalar yapın.

Bir 3B karakterin yüzünün orantı ve konturlarını kolayca değiştirin ve basit ayar düğmelerini kullanarak çeşitli duygulara göre yüz ifadelerini ayarlayın.

Daha yaratıcı olanaklar için kendinize ait içerikleri içe aktarın.

Fuse CC’nin açık bir platform olması sayesinde, kendi tarzınıza göre vücut bölümleri, giyim malzemeleri ve 3B doku eşlemeleri oluşturabilir ve bunları uygulamaya aktararak mevcut 3B içeriklerde kullanabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found