Lumion Pro Mimari Görselleştirme Yazılım

Lumion 11 ile gelen yenilikler

(*) ile belirtilen özellikler sadece Pro versiyonda mevcuttur.

Anime Edilen Aşamalandırma (*):  Anime Edilen Aşamalandırma efekti ile tasarım ve geliştirmedeki süreçleri, animasyonun etkileyici katkısı ile gösterebilirsiniz. Farklı türden geçişleri uygulayın, bina bölümlerinizin ekrana gelmesi ve kaybolması için kullanın ve bu sayede yapılarınızı öne çıkartın.

Yağmur Damlası İzleri (*): Küçük bir kaydırma çubuğu hareketi ile, onlarca dinamik ve akıllı yağmur damlasının cam yüzeylerde aşağı doğru kaymasını sağlayın.

Ortografik görünümler: Yeni Ortografik Görünüm özelliği, tüm teknik görsellerinize renk, doku ve doku hayat katmanızı sağlar. Standart çizimlerinizi, başka yazılımlara gerek kalmadan eşsiz videolar ve görsellere dönüştürmek artık elinizde.

Hacimsel ateş (*):

Ateşin sıcak ve davetkar atmosferini bu yeni özellik sayesinde hacimsel ateş objesi ile elde edebilirsiniz. İzleyenlere mekanın sıcaklığını aktarmak için daha iyi bir özellik düşünülemezdi.

Spot ışıklar için mikro gölgeler:

Gölge Efektinin içinden “detaylı gölgeler” seçeneğini Lumion 11’de açtığınızda, spot ışıklar için kullanılan yeni mikro gölgeler aktif hale gelirler ve böylece bir spot ışığın vurduğu yüzeylerdeki gölgenin geçişleri oluşturulabilir. Basit bir iki tıklama ile sizi çeken derinlik ve gerçekçiliğe erişirsiniz.

Geliştirilmiş çimen aydınlatılması:

İleri seviye çimen aydınlatma teknolojisi, yapınızın bulunduğu zeminle kaynaşmasına yardımcı olarak görselliği daha yukarı seviyeye taşıyacaktır. Lumion 11 ile gelen bu özellik  3b çimen malzemesi ve peyzaj çimeni malzemeleri ile birlikte daha gerçek bir peyzaj yansıtma kapasitesi sunuyor.

Metalik araba boyası (*):

Yeni metalik araç boyası ile, gerçekten ayırt edilemeyecek kadar sahici araç görselleri oluşturabilirsiniz.

401 adet yeni obje (bazıları sadece Pro içinde mevcuttur):

Aslında görselleştirme işlemi çatı ve dört duvarın ve çatının tasarımlanmasından çok daha fazlasıdır. Aklınızdaki tasarımı en iyi en gerçekçi şekilde sunumunuza yansıtabilmektir

Lumion 11 Pro ile beraber gelen yeni objeler:

177 iç mekan modeli

49 insan ve hayvan (bazıları hareketli)

61 detaylı tabiat modeli

Tüm yeni objeler HD kalitesindedir, yeni objelerle beraber, Lumion 11 Pro içerik kütüphanesinde sunulan obje sayısı 6,224 adede ulaşmıştır.

63 yeni malzeme:

17 ahşap döşeme ve kaplama

5 tuğla

5 halı

3 kumtaşı seramik

3 panel

2 kar

2 asfalt

Yeni eklemelerle, Lumion 11 Pro içindeki toplam malzeme sayısı 1292 adede ulaşmıştır.

Genişletilmiş OSM özelliği (*):

Şehrin görselliğini tasarımınıza aktararak arazinin yükseltisi ve detaylarını yansıtın.

OpenStreetMap özelliği, detaylı uydu haritalarını da gösterebilecek şekilde bir seviye daha zenginleştirildi.  Yapınızın konumuna tek tıklama ile OpenStreetMap indirmeyi sağlayabilir, gerçek arazi görünümlerini rahatça aktarabilirsiniz.

Kullanıcı tanımlı IES spot ışıklar:

Kendi spot Işıklarınızı gerçeğine benzetmek için uygun IES profilini yükleyin ve etkilerini görün.

RAL renk seçici

Bu özellik Avrupa RAL renk standard ile bağlantı ve renk seçimi kolaylığı için RAL renk seçiciyi sunar. Artık tasarımlarınızı doğru renkleri ile görselleştirebilirsiniz.

Provideosoft SketchUp ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Satınalmak için iletişime geçebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found