Lumion

“ProvideoSoft Lumion ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 320 97 77’dan ulaşınız.”

Lumion 12 yayınlandı. Yenilikleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 

AEC profesyonelleri için görselleştirme çözümü.

Lumion, bina tasarımlarını görselleştirmek isteyen herkes için gerekli bir araçtır. Etkileyici, yüksek kalitede videoları çok çabuk oluşturur ve öğrenilmesi son derece kolaydır.

Lumion’ın 60’ın üzerinde ülkede kullanıcıları bulunmaktadır. Kullanıcıları arasında mimarlar, tasarımcılar, mühendisler, BIM modelleyicileri ve üniversiteler bulunmaktadır.

Screenshot_1

Lumion, şimdi sınıfının lider yazılımı olarak görülmektedir, çünkü 3B görselleştirme yapım sürecine yeni bir tanım getirmiştir. Birçok AEC profesyoneli için BIM araçlarının önemli bir parçasını haline de gelmiştir.

Şu anda dünyanın en iyi 100 mimarlık firmasının 26’sı Lumion kullanıyor.

“Lumion iş akışı basit. Bütün objeleri ekleyip dokuları ayarlamak 1 saatten fazla sürmüyor.”

Lumion’un ilk 5 tercih edilme sebebi

1. Kendiniz yapabilirsiniz!

Lumion, bir ön eğitim gerektirmeden, herhangi bir kişiye film ve görsel yaratma imkanı sunar. Bu herşeyi kendinizin yapabileceği ve dışardan görselleştirme hizmeti almak için zaman ve para harcamanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Lumion, baştan sona görselleştirmelerinizi yapabileceğiniz bütünsel bir çözümdür. Tek ihtiyacınız olan bir modeldir ve Lumion geri kalanıyla ilgilenir. Lumion ile mimari görselleştirme profesyonellerinin uzun yıllara dayanan tecrübelerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2. Çok hızlı sonuçlar

Gerçek zamanlı olarak çalışmanızı düzenleyebilirsiniz ve herşey size zaman kazandıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu, görselleştirmeyi sadece birkaç dakikada ayarlayabilmeniz ve ilerlerken değişiklik yapabilmeniz anlamına gelir. Sonuçlar GPU render teknolojisi kullanılarak render edilirler. Bu, filmlerinizin diğer çözümlerin ihtiyaç duyduğu süreden çok daha kısa bir sürede render edilmesini sağlar. Lumion ile normalde tek kare renderlar için harcayacağınız zamandan çok daha kısa sürede video oluşturabilirsiniz ve üzerine de zamanınız artar.

3. Görselleştirmelerinizi güzel görünür kılın

Render, etkili görselleştirmeler oluşturmak için gerekli şeylerden sadece biri. Harika görseller yaratmak için güzel gökyüzüne, suya, çimene, malzemelere, bitkilere, insanlara, ağaçlara ve diğer objelere de ihtiyacınız olacak. Genellikle, görselleştirmelerinizi zenginleştiren bu ekstra içerikleri oluşturmak için obje ve doku kütüphanesi bulmanız gerekir. Lumion’da devasa bir araç ve içerik kütüphanesi bulunmakta. Görselleştirmelerinize hayat ve ambiyans katmak için anında ağaç, insan ve diğer içerik eklemenizi sağlayacak şekilde her şey mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir.

4. Görselleştirme ile yeni şeyler yapın

Geleneksel olarak görselleştirmelerin birçok sınırlamaları bulunmaktadır. Render uzun zaman alır ve yazılım neredeyse her zaman karmaşıktır. Lumion, herkesin kullanabileceği araçlar sunarak bu anlayışı tamamen altüst ediyor. Görselleştirme konusunda bir eğitime ihtiyaç yok. Düzenleme ve render nerdeyse anlıktır ve bu, görselleştirmenin sunduğu ihtimalleri kullanabilmeniz için işinize yeni kapılar açar. Örneğin, çalışmanıza kavramsal ve artistik bir etki katmak için, farenin bir tıklaması ile, gerçek zamanlı bir videoda hemen yerinde değişiklik yapabilir veya görselleştirmenize anında eskiz efekti ekleyebilirsiniz.

5. Büyük görselleştirmeler yapın

Birçok yazılım büyük modellerle ve büyük alanlarla mücadele eder. Lumion’un benzersiz teknolojisi, arazi görselleştirmesi için çok uygundur. Zahmetsizce, büyük alanları düzenleyebilir ve gerçek anlamda on binlerce ağaç, bitki ve bina ekleyebilirsiniz. Kullanıcılarımızdan Lumion’un şu anda, büyük alanları zahmetsizce düzenleyebilen ve render yapan dünyadaki tek yazılım olduğunu söyleyen birçok geri bildirim alıyoruz. Bütün bir şehrin görselinin Lumion’la yapıldığı örneklerimiz bile var!

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found