Maxon

“ProvideoSoft Maxon ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

Maxon Cinema 4D Yazılımları, grafik tasarımdan mimari görselleştirmeye, reklam sektörüne kadar geniş yelpaze sunan üst düzey 3 boyutlu yazılımlardır.

Gelişmiş 3B grafikler oluşturmak istiyorsanız ve görenleri hayretler içerisinde bırakacak grafikleri hızla ve kolaylıkla oluşturabilmek için desteğe ihtiyacınız varsa, o zaman Cinema 4D sizin için doğru seçim olacaktır. Cinema 4D’de 4 farklı paket vardır: C4D Prime, Visualize ve Broadcast ve Studio. C4D Studio, tüm paketleri içeren ve ek olarak gelişmiş karakter araçları, saç, bir fizik motoru ve sınırsız ağ ortamı render olanağı sunan en özellikli pakettir.  Sonuç olarak C4D Studio yürüttüğünüz tüm projelerde size kolaylık sağlayacaktır.Film19

Cinema 4D Studio’nun karakter araçları karakter rig’lerini ve gelişmiş karakter animasyonlarını kolaylıkla oluşturabilmenizi sağlar. Karakterlere saç veya kürk eklenmesi, büyümelerini, taranmalarını, stil edinmelerini ve anime edilebilmeleri hızla ve kolaylıkla sağlanabilir. Fizik motoru, karmaşık çarpışmaları ve binlerce de olsa objeler arası etkileşimi kolaylıkla gerçekleştirir. Ağ ortamı render özelliği, animasyonlarınızın render işlemini kısa sürede bitirebilmeniz için ağınızdaki tüm bilgisayarlardan faydalanabilmenizi sağlar.

Gelişmiş 3B için olmasına karşın, Studio içerisinde bulunan ek komutlar, kullanıcı dostu ve sezgisel kullanılabilir şekilde tasarlanmışlardır. Saç gibi gelişmiş 3B efektlerin Cinema 4D ile oluşturulması, yazılım işin zor kısmını sizin yerinize üstlendiğinden şaşırtıcı seviyede kolay ve hızlıdır. Film20Örneğin siz karakterinizi hareket ettirdikçe, saç da otomatik olarak uygun şekilde dalgalanacak, salınacak ve binlerce objenin birbirleri ile çarpışması bir kaç fare tıklaması ile ayarlanacak kolaylıkta olacaktır.

Cinema 4D Studio yaratıcılığınızı serbest kılmanızı ve 3B’nin keyfine sınır olmadan varmanızı sağlayacaktır.

Cinema 4D, prodüksiyon firmaları, film yapımcıları, broadcast firmaları, animasyon firmaları ve görsel yayıncılık yapan kişiler tarafından kullanılmaktadır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found