MUSE CC

“ProvideoSoft Muse CC ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

Adobe Muse CC. 2015’teki tüm yenilikler. Kod yazmadan göz alıcı, özelleştirilmiş web siteleri oluşturun.
Adobe InDesign’la tanıştıysanız grafik tasarımcılarının favori web oluşturma uygulaması Adobe Muse’la da tanışmış olmalısınız. Çok iyi bildiğiniz özellikler ve kısayolları kullanarak, kodlama işlemleri yapmadan hızla benzersiz siteler tasarlayın, bloglar ve alışveriş sepetleri gibi üçüncü taraf işlevleri entegre edin.

Yenilikler (Adobe Muse CC 2015)

Mükemmel fotoğrafları bulun
Siteleriniz için en mükemmel görüntüleri Adobe Stock pazarında bulun. Sürekli genişleyen fotoğraf ve illüstrasyon kitaplığını keşfedin ve site tasarımınızda kullanmak için indirin.

Adobe TypeKit fontlarıyla tasarlayın
Adobe Typekit’teki binlerce fonta erişerek masaüstü ve mobil web sitesi tasarımlarınızda kullanın. Adobe Muse, Creative Cloud üyeliğinizle en büyük font tasarımcılarının sunduğu fontları parmaklarınızın ucuna kadar getiriyor.

Bloglar, vitrinler ve çeşitli öğeler ekleyin
Sitelerinizi sınırsız işlevlerle oluşturun. Kitaplık panelinden indireceğiniz yeni widget’ları kullanarak sitelerinize bloglar, alışveriş sepetleri ve daha pek çok öğe entegre edin.

İletişim formu güncellemeleri
Şimdi iletişim formlarınıza radyo düğmeleri ve onay kutusu grupları ekleyerek ziyaretçilerin doğru bilgiler göndermelerini kolaylaştırabilirsiniz.

Ve çok daha fazlası
Diğer özellikler: Yeni Efektler paneli, Katmanlar paneli geliştirmeleri, Işıklı Kutu güncellemeleri ve daha fazlası.
Deneme sürümü için tıklayın.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found