Neden SketchUp Almalıyım?

Piyasada bir çok mimari çizim yazılımı var.
Türkiye’de Distribütörü ve Yetkili Satıcısı olan, teknik bir sıkıntı olduğunda muhatap bulabileceğiniz bir marka bulabilmek neredeyse imkansız.

 

Bunun yanında böylesi çizim yazılımlarına ödediğimiz paralar ise bir hayli yüksek. Yüksek tutarları ödediniz diyelim, sonra ne oluyor. Size karmaşık bir program veriyorlar, çık isin içinden çıkabilirsen, arayüzünü çözmek bile haftalar alıyor..

Tüm bu şikayetleri pek çok kisi ve kurumdan duyuyoruz.

İste burada SketchUp imdadınıza yetişiyor ve size sadece şeker tadında projeler çizmek kalıyor.

Pratik arayüzü sayesinde hızlıca işlerinizi başlatın, muadillerine göre uygun fiyatı ile projelerinizde ekonomi yapın. Satın alması ve kurulumu oldukça kolay, yorulmadan kurun ve çabucak çalıştırın.

Lisansı kurup kullanmaya başladığınızda sizi essiz (zaman zaman güncellenen) kütüphanesinden faydalandırıyor, milyonlarca 3D materyale program üzerinde çalışırken hızlıca ve ücretsiz olarak ulaşın (*)

SketchUp firması kendini her geçen gün geliştiriyor. Uzun zamandır kalıcı lisans seklinde satışta olan firma geçtiğimiz yıl itibari ile artık yıllık abonelik satış modelini de son derece ekonomik bir fiyat ile devreye aldı.
Kullanıcılar uygun fiyatla 1 yil boyunca kullanıp isterlerse yıl yıl lisans sürelerini devam ettirebiliyorlar.

Buradan yazmadığımız daha pek çok olumlu özelliklerinden ötürü, Ticari arenada yüzlerce mimarlık ofisi ve üreticiler tarafından, ve Eğitim alanında onlarca üniversite’nin labaratuvarlarında tercih ediliyoruz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found