NewBlueFX

“ProvideoSoft NewBlueFX ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

NewBlue Inc. firması ABD Kaliforniya merkezli olup video post prodüksiyon, iş ve tüketici pazarlarında kullanılan video oluşturma, işleme ve paylaşma için gerekli ürün ve teknolojileri üreten bir firmadır.

newblue

Video / ses efektleri ve araçlarının yanı sıra mobil, web ve bulut uygulamaları için çözümler üreten NewBlue FX, başta Adobe ve GrassValley Edius olmak üzere, Avid, Corel, Cyberlink ve Sony gibi büyük markalar tarafından kabul edilmiş ve ürünlerinin kullanılması bu markalar tarafından onaylanmıştır.

NewBlue FX, video kurgu yazılımlarında efektler ve plug-inler sağlayan bir ürün olduğundan Edius ile entegre çalışmaktadır ve Edius kullanıcıları tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Edius ile yapılan kurgularda, NewBlueFX efektleri kullanarak kaliteli işler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu efektler, titreyen kamera görüntülerini yok etme, otantik film görüntüleri yaratma, çeşitli ışık efektleri ve maskeleme yöntemleriyle harika görüntüler elde etme gibi birçok video kurgu işinde kullanılır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found