Phoenix FD for 3dsMax

→ Ürüne Genel Bakış

Phoenix FD akışkan simülasyonlar için güçlü bir araçtır. Görsel efekt sanatçılarının ateş, duman, patlama ve bunların yanında sıvı, köpük ve sıçramaları canlandırabilmeleri hedef alınarak geliştirilmiştir ve artık her stüdyoda kullanılan evrensel bir yazılım haline gelmiştir. Phoenix FD olağanüstü esneklik ve hız sunmaktadır. Adaptive Grid, tam interaktivite, GPU destekli önizleme ve full multi-thread displacement algoritmasıyla görsel efekt endüstrisinin en etkili çözümlerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Phoenix FD 2.0 şimdi varolan simülasyonda parçacıkları yaratma ve sürükleme imkanı sunmaktadır. Bu da kullanıcının simülasyonlara simülasyon çözünürlüğünü arttırmadan daha ince detaylar ekleyebilmesini sağlar.

→ Michael McCarthy ile Ürüne Genel Bakış Videosu

→ Phoenix FD 2.0 for 3dsMax Temel Özellikler

Köpük ve sıçramaların simülasyonu

Yeni ve gelitirilmiş simülasyon çekirdeği ile Phoenix FD simülasyonda genellikle olması gereken alanlarda köpük ve sıçramalar için parçacıklar yaratabilir. Bu sıradışı yeni teknoloji kullanıcının sıvı simülasyonlarında daha ileri seviyede gerçekçilik elde etmesini sağlar.

GPU Önizleme geliştirmeleri

Phoenix FD 2.0’da GPU önizleme ışıklandırma ve renk tonlamayı tamamen desteklemektedir. Ek olarak renderlar simülasyon dizinine PNG formatıyla otomatik olarak kaydedilebilir. Bu basit gibi görünen geliştirme kullanıcıya CPU ile render almadan hızlı bir şekilde çalışmanın önizlemesini yapabilmesini sağlar.


Parçacıkları duman olarak render etme

Yeni ve geliştirilmiş tonlama yöntemleri küçük ve sıkışık parçacık gruplarının hacimsel duman olarak görselleştirilmesine olanak sağlar. Bu basit ancak güçlü çözüm kullanıcının render sürelerini uzatmadan pek çok detayı simülasyona eklemesine izin verir.

Particle export

Simülasyonun çekirdek kısmı çok daha fazla geliştirilmiştir ve verimli bir biçimde parçacıkların izini sürebilir. Bu sayede kullanıcı simülasyona çok daha ince detayları simülasyon çözünürlüğünü arttırmadan ekleyebilir.

Phoenix FD for 3dsMax  Fiyatlandırma ve  Yükseltme Uygulaması

Phoenix FD 2.0 birim lisans bedeli  725 Euro + Kdv ‘ dir.

Phoenix FD 2.0 birim yükseltme lisans bedeli  250 Euro + Kdv ‘ dir.

Not : 01 Eylül 2011 –  21 Kasım 2011 tarihleri arasında Phoenix FD lisansı almış olan kullanıcılar ücretsiz olarak yükseltme yapabilirler.

→  Sistem Gereksinimleri

  • Microsoft Win XP Professional (SP2 ya da daha yüksek) 32 / 64 -bit
  • Microsoft Win Vista Business (SP1 ya da daha yüksek) 32 / 64 -bit
  • Microsoft Win 7   32 / 64 -bit
  • Microsoft Win 8   32 / 64 -bit
  • En az 2GHz CPU
  • En az 1GB RAM

→ Desteklenen Platformlar

• Autodesk 3dsMax 9 – 2014
• Autodesk 3dsMax Design 2009 – 2011
• Windows 7
• Windows 8
• Mac OS X 10.6 ya da sonrası

Bilgiler http://www.vray.com.tr/  adresinden V-Ray Türkiye Distribütörü Labirent’in izni ile alınmıştır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found