Profesyonellerin olmazsa olmaz programı Adobe After Effects.

Adobe After Effects, video uzmanlarının vazgeçilmez programlarından bir tanesidir. After Effects, video içerikleri için, muadili olmayan bir görsel efekt ve hareketli grafik yaratma yazılımıdır. Reklam filmlerinizin veya video kliplerinizin giriş çıkış introlarını, filmlerinizin geçiş sahnelerini, logo animasyonlarınızı, kısacası videonuza renk veren hemen her şeyi After Effects ile hazırlayabilirsiniz.

Adobe’nin programları arasındaki müthiş uyumu sayesinde, Illustrator, Photoshop ve Premiere Pro ile aynı anda geçişler yapabilir, böylece çalışmalarınızı daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

After Effects, kendi içinde pekçok hazır kalıp efekt içeriyor, ayrıca birçok third party efekti de satın alarak programın içinde kullanabilir, yapabildiklerinizin sınırlarını daha da genişletebilirsiniz.

After Effects’in özelliklerinden bazıları:

*Yazılarınızı kullanarak videolarınız üzerinde animasyonlar oluşturun, animasyonlarınızın hızını ve zamanını kontrol edin..Hazır yazı ayarlarını kullanarak zaman kazanın.

*Adobe After Effects VFX yazılımı ile içinizdeki sihirbazı açığa çıkarın. Objeleri yok edebilir, 3B animasyonlar yapabilir, ekrandaki hava durumunu kontrol edebilir ve imkansızın gerçek gibi görünmesini sağlayan özel efektler oluşturabilirsiniz..

*Text’leri ve görüntüleri hareketlendirin.

Başlıkları, logoları ve arka planları canlandırabilirsiniz. Yüksek kaliteli hareket tasarımı şablonlarını özelleştirebilir veya projelerinizde tekrar tekrar kullanmak için kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Anahtar kareler kullanarak bir logoyu, görsel kompozisyonunuzun içinde hareket ettirebilirsiniz.

*Hareket eden nesneleri videonuzdan çıkarmak için Rotoskop Yöntemini kullanabilirsiniz.

Animatörler ve editörler tarafından kullanılan rotoskop işlemiyle istenmeyen objelere elveda deyin ya da video çekiminize hareketli öğeler ekleyin. Bir objeyi arka plandan ayırıp, grafik jenerik ekranına yerleştirin veya istenmeyen objeleri değiştirin.

Yakın zamanda gelen yeniliklerden bazıları:

*Daha hızlı önizleme ve render (çoklu kare rendering ile)

After Effects, sisteminizdeki kaynak kullanımını otomatik olarak ayarlayarak bilgisayarınızın gücünden daha fazla faydalanmanızı ve kompozisyonunuzu daha hızlı görüntülemenizi ve render almanızı sağlar.

*Arka plan render

After Effects render işlemini arka planda yaparak, playback yapma ve scrub etmenize olanak sağlar.

*Media Encoder ile export etme

Artık kompozisyonlarınızı Media Encoder ile daha hızlı çıkış alabilirsiniz.

Bu akış, siz After Effects ile çalışmaya devam ediyor iken, arka planda Media Encoder üzerinden render alabilmenize olanak tanıyor.

*10-bit  HEVC dosyalarınız için daha tekrar oynatma

Yeni kod çözme özelliği, daha hızlı tekrar oynatma ve daha akışkan kurgu imkanı sunuyor.

After Effects’i verimli kullanabilmeniz için, aşağıdaki özelliklere sahip bir bilgisayar önerilmektedir:

32 gb RAM

4 gb veya üzeri ekran kartı

Windows 10 (64 bit), MacOs 10.15 veya macOS Big Sur (11), macOS Monterey (12)

64 gb boş hard disk alanı (sistem gereksinimi dışında)

Provideo ailesi olarak, tüm müşterilerimiz için ücretsiz Adobe teknik desteği sağlıyoruz.

Bizi aramanız veya email yazmanız yeterli.

0212 320 9777  yazilim@provideo.com.tr

Ücretsiz online Adobe webinarlarımıza katılarak Adobe’nin tüm programları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found