RED GIANT

“ProvideoSoft Red Giant ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

 

Red Giant, film yapımcıları ve motion tasarımcıların yaptıkları film ve çalışmalarını zenginleştirmek için yazılımları ile katkıda bulunmaktadır. Birçok ödül kazanmış kısa filmlerde olduğu gibi, bu konuda duyulan ihtiyaçları karşılamak için Red Giant sürekli yeni yazılım oluşturmaktadır.

Sanatçıların bu konuda her zaman yardımına koşmuş ve herkesin kullanabileceği bir çok yazılım ortaya çıkarmıştır. Ürünler herkes tarafından kullanılabilecek arayüze sahip olup, kullanmak için herhangi bir eğitime ihtiyaç duyulmamaktadır.

Ürün , yapım sürecinde kullanıcı için daha hızlı, daha güvenli, daha doğru ve sadece daha eğlenceli araçları geliştirir.

Firma 10 yılı aşkın bir süredir, hareket tasarım, renk düzeltme, görsel efektler ve fotografçılıkta kullanılan, web materyali üretiminden, dünya çapında birçok televizyon programına, hobi fotografçılığından visual effekt uygulamalarına kadar pek çok çeşitliliği olan yazılımlar üreterek piyasada kendine bir yer edinmiştir.

Red Giant Türkiye yetkili bayisi Provideosoft’tur. Her türlü talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found