Resolume Wire Plugin

Resolume Wire; Resolume Arena ve Avenue kullanıcıları için bir yama programıdır. Efektler, mixerler ve video  kompozisyonları oluşturma eklentisidir. Resolume Wire sayesinde bir efekt zinciri oluşturabilir, bu zincire mixerler ekleyebilir, aklınızdaki efekt senaryosu içinde çok kolayca değişiklikler yapabilirsiniz.

Resimleri ve videoları Wire düzeninize ekledikten sonra, istediğiniz efekt ve mikser seçenekleri ile görselinizi maskeleyebilirsiniz.

Metni , istediniz karakter tipi veya renkte işleyin, yazı tiplerini hızlı ve net olarak yakınlaştırın ve canlandırın.

Slice’ları ölçeklendirmek ve konumlandırmak, slice anahatlarını oluşturmak ve istediğiniz gibi canlandırmak için Wire’ı kullanın.

Görsellerinizin müzikle eşleşmesini sağlayın; Wire’da her şeyi hareketlendirmek için Arena & Avenue’dan tam Audio FFT spektrumunu elde edebilirsiniz. Bu şekilde kendi ses görselleştiricilerinizi oluşturabilirsiniz.

Wire, MIDI ve OSC sinyali gönderip alabilir. Bu protokoller aracılığıyla, kompozisyonunuzu bir fare ve klavye ile yapabileceğinizden çok daha detaylı kontrol edebilirsiniz.

Resolume Fiyat ve Satın alma

Provideosoft; Resolume ürünlerinin yetkili satıcısıdır. iletişime geçip satınalabilir veya destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found