Resolume

 

Resolume;  eğlence mekanlarındaki canlı şovlarda, iş veya eğlence amaçlı kurumsal etkinliklerde, bilgilendirme aracı olarak müzelerde ve tiyatrolarda kullanılabilen özel bir medya oynatıcısıdır. Açık veya kapalı alan fark etmeksizin her ortamda ledler veya projeksiyonlar üzerinden, hemen her nesne üzerine içerik (resim, video) ve efekt yanıstması (3d mapping) yapılabilir. Gayrimenkul, konaklama ve düğün sektörlerinde gösteri veya ortama zenginlik katma amacı ile de tercih edilmektedir. Projeksiyon blending özelliği sayesinde çok geniş alanları bile bir resim ile kaplayabilirsiniz.

Resolume profesyonelleri Arena’yı tercih ederler. Resolume Arena ile, iyi eğitim almış ve deneyimli bir operatör, harika l projeler çıkarabilir. Bir müzede ayrı duvarları farklı bilgi içerikleri ile donatabilir, bir davet salonunda tüm duvarları bir video veya bir görsel ile kaplayabilir, bir iş toplantısında firmanın sunumunu bir led ekrana yansıtırken, aynı ekran içinde bir köşede bir yöneticinin canlı videosunu oynatabilir, bir yapıyı, bir arabayı veya bir yüzeyi efektlendirilmiş video içerikleri ile boyayabilir. Kullanıcılar, Resolume Arena’nın Ableton gibi ses yazılımları ile senkron olabilme özelliği sayesinde ses ve içerikleri ritme göre eş zamanlı olarak oynatabilirler.

Resolume Özelliklerinden bazıları:

* Live Video Mixing – Canli video mix yapma

Videolariniz ile istediginiz zaman istediginiz sekilde oynayabilirsiniz. Ileri geri oynatma tempoyu ayarlama yapabilirsiniz. Görsellerinizi kolaylikla eslestirebilir ve karistirabilirsiniz.

* Intuitive Interface – Sezgisel arayüz

Tarziniz ne olursa olsun Resolume size kullanimi kolay bir arayüz sunuyor. Tek sınır bilgisayarinizin gücü ve hayalgücünüz..

* From Your Local Club to Main Stage – Bilgisayarinizdan Sahneye

Aynı anda birkaç ekran üzerinde  performans gösterebilirsiniz. DJ’inizin arkasindaki bir ekrandan, sahnedeki ultra büyük bir ekrana kadar.. Elinizdeki içeriği ekranlara paylaştırabilir, veya tüm ekranları tek bir görsel ile kaplayabilirsiniz.

* Projection Mapping with Arena – Arena ile Projeksiyon Konulandirma

Videonuzu her tür alan üzerine yansıtabilirsiniz, örnegin karmasik geometrik alanlar, komple bir bina, bir müzenin duvarı gibi.

* Blend Projectors – Projektörlerinizi harmanlayin.

Bir fotoğraf veya video içeriğini birkaç projektör ile yansitabilirsiniz.

* Led there be light – Led’leriniz ışık gibi olsun.

DMX kontrol ve programlama özelligi üzerinden görsellerinizi ışıklar ile birlikte senkronize hareket ettirin.

* Real Time Renderings – Gerçek zamanli render alma

Gerçek zamanli olarak efekt uygula, karıştır, kes, düzenle..

* Audio and Visual Plugins – Ses ve Görüntü eklentileri

Resolume’daki tüm görsel efektler eklentidir, third party eklentileri indirerek veya kendi içeriklerinizi kullanarak daha fazla efekti kolaylikla ekleyebilirsiniz.

* Live Cameras – Canli kameralar

Tak çalistir bir webcam veya profesyonel bir kameranin görüntüsünü sahneye taşıyabilir, diğer görselleriniz ile mix edebilirsiniz.

* Video over IP with NewTek NDI – Newtek NDI ile IP üzerinden video

NewTek NDI ile aynı ağdaki bilgisayarlar arasinda video gönderebilir ve alabilirsiniz.

Resolume Arena için önerilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibi olmaktadır. Kullanmak istediğiniz projeye göre sisteminize ilave çevre birimleri bağlamanız gerekecektir.

  • Windows : Win10, i7 işlemci, NVidia RTX2070, M2 SSD, 16GB ram
  • Mac: MacOS Catalina 10.15, i7 işlemci, Radeon Pro560X, SSD, 16GB ram

Provideo A.Ş., Resmi Türkiye Distribütörü olarak markanın yazılımlarının temini beraberinde türkçe teknik desteğini sağlamaktadır.

 

 

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found