SketchUp Pro 2021

SketchUp Pro 2021 yenilikler:

İleri seviye Etiket yönetimi:

Sahne listelerini ve etiketleri yönetmek, karmaşık modellerde çok zor olmakta. Bu nedenle, SketchUp Pro ve LayOut’ta bulunan etiket klasörleri ile düzeninizi korumanıza olanak veriyor. Dokümantasyon, raporlama ve görselleştirme gibi konularda modelleri düzenlerken etiketleri kullanmak, etiketleri klasörlerde gruplamaya başladığınızda etiketleri bulmak ve bunlarla çalışmak işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Artık etiketleri filtrelemek te mümkün. Aklınızdaki bir etikete hızlı bir şekilde odaklanabilirsiniz. Etiketlerinizi aklınızdaki bir adlandırma kuralıyla organize ederek, benzer etiketleri seçmek ve bunları bir klasörde düzenlemek için hızlıca filtreleme yapablilirsiniz.

Canlı component özelliği:

Tasarımlarızı, anlık düzenleme yapabileceğiniz esnek modeller ile oluşturmayı düşünüyor musunuz. Modelleme yaparken ayrıntı ve esneklik bir arada olduğunda başarınız bir adım ileriye gidecektir. SketchUp 2021’de bu esnek modellere sahipsiniz, “Canlı Component” ’lar.

Canlı Componentler’a, 3D Warehouse‘dan ulaşabilirsiniz. 3d warehouse’da arama yaparken canlı component filtresi uygulayarak aramanızı özelleştirebilirsiniz.

Canlı Component’i seçtikten sonra , bileşenin üzerinde iletişim kutusunu açarak parametrelerini kontrol edebilir, son halini doğrudan çiziminize ekleyebilirsiniz .

Canlı Component özelliği arka planda Materia adı verilen bir platform tarafından destekleniyor. Materia ve Canlı Component, ileride çok daha farklı işler imza atmanın önünü açtılar. SketchUp’ın özellikleri ve performansı çok daha iyi ve ileri seviye yerlere gelecektir.

PreDesign eklentisi:

Planlarınızı çizmeden sıcaklık ve diğer iklim şartları hakkında bilgi sahibi olmak sizi   PreDesign burada devreye girer. Bu yepyeni iklimsel araştırma aracı, 3B modellemeye başlamadan veya müşteriniz ile toplantı yapmadan önce önce projenizi çevreleyen alanı anlamanıza ve bu bilgileri kullanmanıza yardımcı olur.

Provideosoft SketchUp ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Satınalmak için iletişime geçebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found