SketchUp Pro 3 Boyutlu Çizim Programı

“ProvideoSoft SketchUp Pro ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 320 9777’dan ulaşınız.”

Fiyat fayda anlamında ülkemizde ve dünyada en çok tutulan 3 boyutlu çizim programıdır. İçerisinde ücretsiz olarak gelen Layout eklentisi sayesinde çizimlerinizi hızlıca sunuma çevirmenize yardımcı olur.

Mobilyacılar, Sahne Tasarımcıları, Fuar Standı işi yapanlar, İç ve dış mekan Mimarları Sketchup Pro’yu tercih ediyorlar.

Sketchup Pro, zengin bir ürün ve eklenti kütüphanesine sahip olduğu için çizimlerinizi daha uygun maliyet ile daha hızlı tamamlamanıza imkan veriyor.

Görselleştirme için Sketchup pro ile en uyumlu programlar Lumion Pro ve V-Ray’dir.  Lumion’un Live Sync özelliği sayesinde çizimde yapılan değişimler görselleştime tarafında daha hızlı güncellenir.

SketchUp Pro yazılımı sadece yıllık kiralama modeli ile temin edilmektedir.

Piyasada bir çok mimari çizim yazılımı var. Türkiye’de Distribütörü ve Yetkili Satıcısı olan, teknik bir sıkıntı olduğunda muhatap bulabileceğiniz bir marka bulabilmek neredeyse imkansız. Bunun yanında böylesi çizim yazılımlarına ödediğimiz paralar ise bir hayli yüksek. Yüksek tutarları ödediniz diyelim, sonra ne oluyor. Size karmaşık bir program veriyorlar, çık isin içinden çıkabilirsen, ara yüzünü çözmek bile haftalar alıyor.. Tüm bu şikayetleri pek çok kisi ve kurumdan duyuyoruz.  İste burada SketchUp imdadınıza yetişiyor ve size sadece şeker tadında projeler çizmek kalıyor. Pratik ara yüzü sayesinde hızlıca işlerinizi başlatın, muadillerine göre uygun fiyatı ile projelerinizde ekonomi yapın. Temini ve kurulumu oldukça kolay, yorulmadan kurun ve çabucak çalıştırın.

Adobe ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgi ve teklif almak için;

  • Kurumsal talepleriniz için bize mail veya telefon ile ulaşın.
  • Chat veya Whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz.
  • 0212 320 97 77 veya yazilim@provideo.com.tr üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Scroll to Top