SketchUp

“ProvideoSoft SketchUp ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

SketchUp’ın kullanıcı dostu ve sezgisel bir 3D modelleme yazılımı olmasının bir nedeni var: Fonksiyonellik adına kullanılabilirlikten fedakarlıkta bulunmuyorsunuz. Screenshot_1Çizgiler ve şekiller çizerek başlayın. Yüzeyleri itip çekerek onları 3D formlara dönüştürün. Çekiştirerek, kopyalayarak, çevirerek ve boyayarak istediğiniz her şeyi oluşturun. Eğer sadece bir kaç saat içerisinde üretken olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. SketchUp’ı şimdi deneyin.

Ne isterseniz, onun için bir 3D model bulun

Neden her şeyi en baştan modelleyesiniz ki? İster tasarladığınız mekan için bir sandalye isterse hayvanat bahçeniz için bir gergedan! olsun, dünyanın en büyük ücretsiz 3D model kaynağı olan SketchUp’ın 3D Warehouse’u içerisinde ihtiyaç duyduğunuz neredeyse her şeyi bulabilirsiniz. Herkes modelleri depolamak ve paylaşmak için 3D Warehouse’u kullanabilir. En iyi çalışmalarınızı yükleyin ve bir SketchUp efsanesi olun.

SketchUp; mühendisler, film yapımcıları ve oyun geliştiriciler, 3 boyutlu çizim ve modelleme yapan kişiler tarafından kullanılan bir üründür. 3D çalışmalar yapan kullanıcılar, SketchUp ile entegre çalışarak çizimlerinin görselliğine daha da canlılık katabilirler. Ürün aynı zamanda üç boyutlu hareketli görsellerde gerçekçiliği de arttırmaktadır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found