Sonnet Ağ Bağlantı Donanımı

Sonnet’in, ethernet ağına bağlanmanıza yardımcı olacak ürünleri ile tanışın, zamanı kazanın.

İş akışlarınızda, ortak alana dosya gönderme ve alma süreçlerinizi çok daha kısa sürede yapın.

Mac®, Windows® ve Linux® bilgisayarlar için mevcut olan; Sonnet’in kapsamlı tek ve çift bağlantı noktalı 10GbE ağı Thunderbolt ™ 3 & Thunderbolt 2 adaptörleri ve PCIe yuvalı kartları (bakır (RJ45) veya optik bağlantılarla (SFP + alıcı-vericiler aracılığıyla) mevcuttur.)

Solo10G (Thunderbolt 3 Edition)

10GBASE-T Thunderbolt 3 portlu 10 Gigabit Ethernet adaptörü (NBASE-T desteği ile)

Post prodüksiyon ve ortak-paylaşımlı depolama alanlı iş akışları için ağ bant genişliği talepleri her geçen gün arttığından, 10Gb Ethernet yeni veri aktarım standardı haline geldi. Çok uygun fiyatlı 10Gb Ethernet anahtarları, 10GbE altyapısı kurma maliyetini önemli ölçüde düşürerek çok hızlı bir şekilde benimsenmesini sağladı. Artık, Thunderbolt 3 bağlantı noktasına sahip bilgisayarlar için, Sonnet’in uygun fiyatlı bir Thunderbolt – 10Gb Ethernet adaptörü “Solo10G” var.

Solo10G SFP+ (Thunderbolt 3 Edition)

10 Gigabit ethernet Thunderbolt 3 adaptörü (kısa mesafe SFP+ Transceiver ile)

Post prodüksiyon ve ortak depolama alanına sahip (shared storage) çalışma grupları ve diğer yoğun bant genişliği kullanan tüm iş akışları, yeni veri aktarım standardı olarak hızla 10 Gb Ethernet’e geçiş yapmaktadır. Bu altyapıların birçoğu için 10Gb Ethernet ağ altyapısı tercihi optik (SFP +) 10Gb Ethernet’tir. Bu çalışma grupları için, Thunderbolt ™ 3 bağlantı noktalarına sahip Mac® veya Windows®bilgisayarınız için artık uygun fiyatlı bir 10GbE arabirimi var; “Sonnet’in Solo10G ™ SFP + (Thunderbolt 3 Edition) adaptörü”. Bu adaptör, ışık hızında fiber optik eklemek için güçlü ve basit bir çözüm 10GbE ağ bağlantısıdır.

1/2

Dual çözümler:

https://www.sonnettech.com/product/twin10g-thunderbolt3.html

https://www.sonnettech.com/product/twin10g-sfp-thunderbolt3.html

PCIe yuvalı çözümler:

https://www.sonnettech.com/product/solo10g-pcie-card.html

https://www.sonnettech.com/product/solo10g-sfp-pcie-card.html

Provideo A.Ş. Sonnet markası ürünlerin Yetkili Satıcısı’dır. Tüm ürünler Distribütör garantisi altındadır. Fiyat ve stok bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found