Telestream Wirecast – Sosyal Medya Canlı Yayın Yazılımı

 
 

 

Telestream Wirecast, canlı video ve ses kaynaklarını kaydederken aynı anda (Youtube, Facebook, Periscope (Twitter), Akamai, Microsoft Azure, Wowza ve daha fazlası) birçok içerik dağıtım sunucularına (CDN) ve platformlarına gönderebilen tek “hepsi bir arada” sosyal medya için canlı yayın yazılımıdır. İşletim sisteminiz ister Windows olsun isterse MacOS farketmez, mobil telefonlardan tutun da yüksek performanslı sunuculara kadar her platform üzerine kurabilirsiniz.

Çok geniş video kart desteği sayesinde herhangi formatta (SDI, HDMI, WebCam, iOS8 Camera, USB, Thunderbolt, XLR ses, ses mikserleri vb.) video-ses kaynağınızı anında kaydedebilirsiniz ve yine aynı kaynağı canlı olarak internet ortamına yayınlayabilirsiniz.

Telestream Wirecast ile kaydedilmiş bir video dosyanızı da bir kaynak olarak internet ortamına yayınlayabilrsiniz. Dilerseniz canlı video kaynaklarınızın yanında video ve resimlerinizi de tam ekran veya ekranı farklı pencerelere bölerek aynı anda üç kaynağı yayınlayabilir, yayınınıza altyazı ve geçiş efektleri de ekleyebilirsiniz.  

Wirecast ile, birden çok kamerayı canlı olarak yayına aktarabilirsiniz. Ses, fotoğraf, video içeriklerini mix ederken, misafir davet edebilir veya ekran paylaşabilirsiniz.

Wirecast,  canlı internet programları, haberler, online oyunlar, spor aktiviteleri, konserler, sunumlar ve benzeri içerikleri profesyonel broadcast seviyesine benzer bir şekilde yayınlamak isteyenler için ideal bir araçtır.

Birden çok kameradan veya kaynaktan capture yapın.

Kullanımı kolay

Medya içeriğinizi mix ve switch edin,

Sosyal medyaya katılın

*Yukarıdaki özelliklerden bazıları, mevcut sürüme ücretli ilave program almanızı veya yükseltme yapmanızı gerektirebilir.

Daha ayrıntılı bilgi için bize Online Chat, Teklif formu veya info@provideo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found