V-Ray for Cinema4D

V-Ray for Cinema4dLAUBlab KG.  firması tarafından geliştirilmektedir. V-Ray görselleştirme araçlarının entegrasyonunu  Cinema4d  kullanıcıları için sağlayan Choas Group‘ tan bağımsız, farklı bir firmadır. Ürünle ilgili satış ve destek sorumluluğu  LAUBlab KG.  firması ve bayileri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

→ Ürüne Genel Bakış

V-Ray,  görselleştirme araçlarının sunduğu imkanlar sayesinde sektörde tüm kullanıcı kitlesi tarafından bir standart oluşturmuştur.  V-Ray for Cinema4d  tüm bu başarılı çözümleri Cinema4d kullanıcılarının hizmetine sunan çok başarılı bir render motorudur.

Görsel Kalite –  Başarılı genel ışık çözümü, doku kalitesi ve hızlı hesaplama mimarisiyle Cinema4d kullanıcı kitlesinin favori görselleştirme aracıdır.

 

 

 

Güçlü ve Hızlı Araçlar –  Cinema4d  kitlesinin ihtiyacı olan tüm araçlar etkili ve hızlı çözümlerle kullanıma sunulmuştur. Başarılı iç ve dış mekan aydınlatma çözümleri, yüksek poligonla çalışabilme , gerçek yansıma hesapları  ve animasyon araçlarıyla bilinen en hızlı render çözümüdür.

 

 

Multi Layered BRDF Doku Çözümü –  Ulaşılması zor dokuların, yapısındaki birden fazla katman desteği sayesinde kontrollü olarak çözülmesini sağlar. Etkili ve en çok tercih edilen doku çözümüdür.

 

 

 

Cinema4d Entegrasyonu – Tüm entegrasyon 12 yıllık Cinema4d kullanıcı tecrübesiyle gerçekleşmiştir. Cinema4d kullanıcı alışkanlıkları ve ihtiyaçları her zaman önde tutulmuştur.

 

 

 

Hazır Ayarlar – Alternatif çözümler için üretilmiş hazır ayarlar farklı kalibrasyon gereken sahnelerinizde iş akışınızı hızlandırmak için  tasarlanmıştır.

 

 

 

Sınırsız Network Render Lisansı – Sahip olduğunuz lisans sayesinde sınırsız sayıdaki bilgisayarı render işlemlerine ek lisans masrafı olmadan devreye alabilirsiniz.

 

 

 

→ Sistem Gereksinimleri

Donanım ve İşletim Sistemi :  Cinema4d’ nin ihtiyaç duyduğu  minimum donanım ve işletim sistemini   gerektirmektedir.

→ Desteklenen Platformlar

Cinema4D (v12, v13, v14,v15)

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found