V-Ray for SketchUp

→ Ürüne Genel BakışV-Ray for SketchUp – Kullanıcılar için daha hızlı render işlemi, daha iyi ışıklandırma ve kullanıcıların daha karmaşık sahneleri yaratarak görselleştirme yapmasına olanak sağlar. SketchUp için bu kullanıcı dostu görselleştirme çözümü çarpıcı yeniliklerle görselleştirmenin iş akışını (V-Ray RT®), imaj tabanlı ışıklandırmayı (Dome Light) ve kullanıcının hızlı bir biçimde yüksek detaylı geometriler içeren karmaşık sahneleri (V-Ray Proxy) kontrol altında tutmasını sağlar.

V-Ray 2.0 for SketchUp – SketchUp/Pro 8, SketchUp Make 2013 ve SketchUp Pro 2013 ile uyumludur.

 → V-Ray 2.0 for SketchUp Temel Özellikleri

V-Ray RT CPU & GPU – İş akışınızda fark edilir bir ivme kazanın.

Devrim niteliğindeki gerçek zamanlı render motoru (V-Ray RT) ile sahneleri hızlıca düzenlemek; malzemelendirme ve ışıklandırma seçeneklerini düzenlemek mümkündür.

Dome Light – Basit, hatasız ve imaj tabanlı aydınlatmayı Dome Light ile yaratın. Güçlü örnekleme sistemi HDR imajlarından elde edilecek olan Light tracing ve GI dağılımlarının en iyi şekilde yapılmasını sağlar.

V-Ray Proxy – Sahne kontrolünün akıcılığı ve çok fazla sayıda geometriyi işleme almak için kaçınılmaz araç. Önemli miktarda RAM kullanımını hedefleyen V-Ray Proxy objeleri dinamik olarak yüklenir ve render işlemi esnasında yükleme bırakılır.

Tüm özellikler listesine burdan ulaşabilirsiniz.

V-Ray 2.0 for SketchUp Fiyatlandırma ve Yükseltme Uygulaması Chaos Group ürünleri birim bilgisayar başına lisans tahsisi sağlar. Her bir V-Ray for SketchUp lisansıyla V-Ray araçlarını birim bilgisayarda kullanılması sağlar. Lokal render işlemi başlatabilir, 10′ a kadar bilgisayara ile Distributed Rendering komutuyla iş paylaştırabilirsiniz.

En güvenilir ve mobil bir şekilde kullanılması amacıyla Chaos Group lisanslarını fiziksel kilit (USB Dongle) olarak sağlamaktadır. Bu donanım V-Ray lisansını bilgisayar hatalarından, rutin donanım bakımlarından ve bileşenlerin değiştirilmesi durumunda lisansın başka bir bilgisayarda kullanılmasını sağlar.

V-Ray Lisans sunucusu lisansın network sisteminde (Floating License) kullanılmasına izin veren bir altyapıdadır. Birden fazla kullanıcının aynı lisansı farklı makinelerde aynı anda olmamak şartıyla kullanmasına izin verir.

  → Minimum Sistem Gereksinimleri

Donanım / Win.

  • 1 GHz İşlemci
  • En az 1 GB RAM, 2-3 GB ya da daha fazlası tavsiye edilir.
  • 16 GB toplam disk alanı
  • 300 MB boş disk alanı

Donanım / Mac.

  • 2.1+ GHz Intel™ işlemci. Power PC desteklenmemektedir.
  • En az 1 GB RAM, 2-3 GB ya da daha fazlası tavsiye edilir
  • 300 MB boş disk alanı

→ Desteklenen Platformlar

V-Ray for SketchUp sadece aşağıdaki işletim sistemlerini ve sürümlerini destekler.

• SketchUp / Pro 8 – SketchUp Make – SketchUp 2013
• Windows Vista
• Windows 7
• Windows 8
• Mac OS X 10.6 ya da sonrası
* VMWare ve benzeri sanal sistemler tavsiye edilmez.

Bilgiler http://www.vray.com.tr/  adresinden V-Ray Türkiye Distribütörü Labirent’in izni ile alınmıştır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found