VEGAS PRO

“ProvideoSoft Magix Vegas Pro ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

Magix Vegas Pro 14

vegaspro

MAGIX VEGAS Pro 14 baştan sona proje dostu bir profesyonel kurgu yazılımıdır. 4K dahil yüksek çözünürlüklü formatlarla profesyonel video ve ses materyallerinizi düzenleyebilirsiniz. Mükemmel iş akışı için optimize edilmiş eklentilerle görüntüleri stabilize edebilir, alt yazılar hazırlayabilir ve özel DVD ve Blu-ray diskleri oluşturabilirsiniz.

HEVC ve ProRes dosya biçimlerine hiçbir ekstra eklenti olmadan destek veren Vegas Pro 14, RED kamera dosyaları da dahil birçok dosyayı timeline’da aynı anda işlemenize izin verir.

Magix VEGAS Pro 14 size her zamankinden daha fazla düzenleme gücü verir. Yeni hız limitleri ile, normal hızdan 40 kat daha hızlı hareketler oluşturabilirsiniz. Çok daha hızlı ve daha verimli Vegas Pro 14, etkileyici videolar oluşturmak için size daha fazla zaman yaratır.

Magix Vegas Pro 14’te, Full HD kayıtlarınızla 4K projelerde akıllı eklentiler kullanarak en üst kaliteyi elde edebilirsiniz. Upscaling ve Smart Zoom özellikleriyle HD arşiv görüntülerinizi 4K projelerde birleştirebilirsiniz. Çıkış alırken ise en yaygın 4K  formatlarına dönüştürüp projenizi sunabilirsiniz. Ayrıca opsiyonel olarak satılan proDAD Mercalli V4 gibi pluginlerle sarsıntılı görüntülerinizi optimize ederek hayata döndürebilirsiniz. Dijital, Drone veya aksiyon kameralarla çektiğiniz balıkgözü veya normal görüntülerinizi stabilize ederek çalışmalarınızı çöpe atmaktan kurtulursunuz.

vegaspro14

MAGIX VEGAS Pro 14‘de bir başka eklenti NewBlueFX’in Titler Pro 4 eklentisiyle muhteşem yazı,

altyazı, kayan yazı ve animasyonlu 3D yazı efektleri oluşturabilirsiniz. Profesyonel prodüksiyonlarınıza benzersiz özellikleriyle tarz katan Titler Pro 4 ile, animasyonlu sofistike şablonlarıyla ışıltılı işlere imza atarsınız.

MAGIX VEGAS Pro 14 ile birlikte ücretsiz sunulan VEGAS DVD Architect yazılımı kontrolü tam anlamıyla size vererek DVD ve Blue-ray oluştururken sizi özgür bırakır. Photoshop dosyalarını çoklu katmanlarıyla da kullanabilmenize izin veren VEGAS DVD Architect, etkileyici etiket ve menü dizaynları hazırlamanıza olanak sunar.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found