Video Kalite Kontrol / Vidcheck

Vidcheck, video ve ses dosyalarınızı otomatik olarak detaylı ve tam doğrulukla kalite kontrolden geçiren bir yazılımdır. Bu yazılım, yatırımlarınızı fazlasıyla geri almanızı sağlar.

Montaj departmanı, bir video şirketinin aslında şirketin ana mutfağıdır. Buraya yapımcılardan, yapım şirketlerinden, arşivlerden, taşınabilir depolama birimlerinden ve değişik birçok kaynaktan sürekli dosya akmaktadır. Ama bu arada buraya gelen dosyalarda da herhangi bir bozukluk olmadığından eğer bir bozukluk varsa da düzeltilerek içeriye alındığından emin olunmalıdır. Tüm bu dosyaları kullanarak kurguculardan yayın standartlarını sağlayarak sınırlı bir zamanda metin, efekt, altyazı gibi eklemeler de yapılarak yeni video dosyaları oluşturmaları istenir. Oluşturulan bu dosyaların kalite kontrolden geçirilmeden kullanıcıya veya yayına verilmesi oldukça risklidir. Ancak bu kadar çok sayıdaki dosyayı ve bunların özelliğini insan faktörü ile kalite kontrolden geçirmek neredeyse imkansızdır. Bu noktada Video Kalite Kontrol (Vidcheck) görevi devralır çok kısa sürede oluşturulan dosyaların kalite kontrolünü sizin için yapar. Eğer bir hata varsa bunu otomatik olarak düzeltir ve sonuçları size detaylı bir rapor olarak sunar.

Video Kalite Kontrol ve Otomatik-Düzeltme yazılımı olan Vidcheck, video-ses dosyalarınızı ingest sonrası, transkod öncesi ve sonrası, kurgu öncesi ve sonrası otomatik olarak kontrol eder, herhangi bir hata varsa düzeltir, raporlar ve size bunları mesaj olarak gönderir. Böylece dosyalarınızın yayın öncesi istenen özelliklerde ve hatasız olduğundan emin olursunuz. Ayrıca, Vidcheck arşivlerinizi de otomatik olarak kontrol eder, düzeltir ve ilk günkü haliyle kalmasını sağlar. Orjinal video dosyalarından farklı formatlarda dağıtım yapmak istediğinizde de oluşturulan yeni dosyaların istenen formatta ve hatasız olduğundan emin olmak için Vidcheck en büyük yardımcınızdır.

vidcheck_2

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found