VRAY

“ProvideoSoft VRay ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 320 9777’dan ulaşınız.”

V-Ray tüm zamanların vazgeçilmez görselleştirme aracıdır. V-Ray genelde mimarlar ve mühendislerin ağırlıkta kullandığı bir programdır. V-Ray, üç boyutlu 3Dmax tasarımlarda kullanıldığı gibi AutoCad ile de beraber çalışır. 3Dsmax ile tasarladığınız 3 boyutlu görsele V-Ray i kullanarak görsel anlamda gerçeklik kazandırabilirsiniz. V-Ray, Sketch Up ile de entegre çalışmaktadır. Bu ürün, yüksek teknolojiyle, ışık ve gerçekçilik kazandıran büyüleyici görseller elde etmenizi sağlar.

Screenshot_2

Örneğin 3Dmax ile çizilmiş bir ev görselinde, V-Ray kullanarak görseldeki malzemeleri iyileştirebilirsiniz. Işıklandırma anlamında geliştirici bir ara yüzü olması sayesinde etkin bir performans sunar ve hatasız geçişler yapmanızı sağlar. Çizimlerde oluşabilecek deformasyon ve pikselleşmeyi önlediğinden mimarlar, mühendisler ve animasyoncular bu programı sıkça kullanmaktadır.

V-Ray for 3DS Max / 3DS Max Design
V-Ray for Maya
V-Ray for Cinema4D
V-Ray for SketchUp
V-Ray for Rhino
V-Ray for XSI
V-Ray Akademik
PD Player
Phoenix FD for 3dsMax
Phoenix FD for Maya

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found