WAVES

“Provideosoft Waves ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3209777’dan ulaşınız.”

Waves, profesyoneller ve son kullanıcılar için ses eklentileri, sinyal işlemcileri üreten dünyanın bu konuda önde gelen geliştirici firmasıdır.

waves

Dünya çapında oyunların, önemli sinema filmlerinin ve hit olmuş kayıtların yapımında tercih edilen Waves ürünleri, master kayıtlarda, canlı performanslarda ve yayıncılıkta başarı ile kullanılmaktadır.

Waves ürünü, çektiğiniz ya da kayıt ettiğiniz seslerin dalgalar içerisinde kalitesini gösterir. Waves sayesinde daha kaliteli daha pürüssüz sesler elde edebilirken, arka sesleri de temizleyebilirsiniz. Waves yazılımları, daha çok plak şirketleri, prodüksiyon firmaları ve radyo programcıları tarafından kullanılmaktadır. Stüdyo ortamında çekilen programlardaki seslerin kalitesini arttırmak için tercih edilir. Ayrıca seslendirme sanatçılarının yaptığı seslendirmeleri daha kaliteli hale getirmek için de kullanılmaktadır.

Waves ürünlerine Waves.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found