ABBYY FineReader 14

 

“ProvideoSoft ABBYY Ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 320 9777’dan ulaşınız.”

ABBYY FineReader 14, profesyonel seviyede OCR’ı güçlü ve kullanımı kolay bir PDF çözümü ve çok gelişmiş bir belge karşılaştırma işlevi ile birleştiriyor. Her ofis için olmazsa olmazı niteliğinde araçlar sunan FineReader 14’ün birçok farklı sürümü bulunuyor. İhtiyaçlarınıza en uygun sürümün hangisi olduğunu görmek için Özellikleri inceleyebilirsiniz.

Güçlü OCR ve belge dönüştürme teknolojilerini temel PDF becerileriyle birleştiren FineReader, PDF’ler ve taranmış belgelerle çalışmak için tek bir çözüm sağlamasının yanında, belgeleri kolayca karşılaştırıp metinlerin dijital ve taranmış kopyaları arasındaki farkları bulma imkanı sunuyor.

Bu karşılaştırma özelliği ile en basit günlük hayatta karşılaştığımız bir çok sorunu kolayca çözebilir, ciddi zamandan ve stres kaynağı olabilecek bir işten kurtulabilirsiniz. Örneğin Müşterinize bir 10 sayfalık sözleşme veya belge gönderdiniz Müşteriniz bunun üzerinde değişiklik yaptı mı yapmadı mı Abbyy ile bunu anlayabilir ve ciddi bir iş yükünden kurtulabilirsiniz.

ABBYY FineReader 14 ile şunları yapabilirsiniz:

• PDF’nin kaynağı ne olursa olsun, günlük PDF görevlerini hızla ve kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
• ABBYY’nin güçlü OCR ve belge dönüştürme teknolojileri sayesinde yeniden yazma ve yeniden biçimlendirme mecburiyetinden kurtularak zaman kazanabilirsiniz.
• Belgeleri yüksek kaliteli bir şekilde dönüştürmek, PDF’lerle çalışmak ve belgeleri karşılaştırma için tek
bir çözümden yararlanabilirsiniz.

Size en uygun FineReader sürümünün hangisi olduğunu görün:

 

 

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found