Acrobat Pro redact özelliği ile Pdf içinde yazı ve görsellerinizi gizleyin.

Acrobat Pro programı, günlük ofis hayatımızda pdf dokümanlarımızın düzenlenmesi için en büyük yardımcımızdır.

Acrobat Pro pdf dokümanlar üzerinde, yazıcıdan çıktı almaya gerek kalmadan, pek çok şeyi ekranda yani dijital ortamda yapmamıza olanak verir. Bu olanaklardan bir tanesi de “redact” özelliğidir. Redact özelliği pdf belgenizi karşı tarafa göndermeden önce, gözükmesini istemediğiniz kelime ve görselleri, dokümanı çıktı almaya gerek kalmadan kapatmanıza/gizlemenize yardım eder.

Günümüzde pekçok Kurum Acrobat’ın bu özelliğini bilmediğinden, doküman düzenleme işlerini Photoshop programı yardımı ile yapmaya çalışıyor. Bu da kullanıcı için büyük bir zaman kaybı yaratıyor.

Acrobat Pro ile bir pdf i açtıktan sonra, Araçlar Menüsünden Redakt (tools>redact) komutuna tıkladığınızda belgenize ekrana geri gelir ve hemen sayfanın üst tarafında redact özelliği ile ilgili ince ayar yapabileceğiniz bir menü çubuğu gelir. Dilerseniz varsayılan özellikler ile devam ederek, yani ilave bir ayar yapmadan özelliği kullanabilirsiniz.

Özelliği kullanabilmeniz için mouse yardımı ile, dokümanınızda  gözükmesini istemediğiniz alanları seçin, ve sonra Uygula butonuna tıklayın. İşte hepsi bu kadar. Dokümanınızı farklı kaydederek artık istediğiniz yere güvenle gönderebilirsiniz. Çünkü karşı taraf üzerini kapattığınız alanlardaki bilgileri göremeyecektir.

Acrobat Pro ile ofiste çıktı almadan ve vakit kaybı yaşamadan pdf belgelerinizi düzenlemenin keyfini çıkarın.

Acrobat Pro hakkında 15 dakikalık online canlı eğitimlerimiz ve teknik destek için yazılım ekibimize ulaşmanız yeterlidir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found