Enocta – Kurumsal Egitim Yönetimi Sistemi

Satışını yaptığımız yerli markalarımızdan Enocta, bir Kurumsal Eğitim Yönetim Sistemi. Yıllardır başarılı bir ekip tarafından yazılımlar geliştirilen Enocta, basta Kurumsal Firmalar olmak farklı sektörlerden binlerce firmaya sistemini ulaştırmış olmanın gururunu yaşıyor.

Günümüzde personeli eğitime göndermek öncelikle zaman açısından hem kurum hem de çalışan için yüksek bir maliyet teşkil ediyor.
Enocta’nın geliştirdiği eğitim sistemi yazılımı, Eğitimlerin/bilgilendirmelerin tamamen online ve istenilen zamanda izlenebilmesine olanak veriyor. Alınan eğitimlerin durumları Yöneticiler tarafından da takip edilebiliyor. Sistem sayesinde, hem zamandan tasarruf etmiş, hem de insan kaynağınızın eğitiminin yönetimini bir hayli kolaylaştırmış oluyorsunuz. İster Enocta tarafından telif hakları ödenerek oluşturulmuş eğitim kütüphanesinden hazır eğitimleri kullanın, isterseniz kendi bünyenizde çektiğiniz eğitim videolarını sistem üzerinden çalışanlarınız ile paylaşın. Eğitim kataloğunda neler var neler; ISG ve ISO eğitimleri, Kişisel Gelişim eğitimleri ve güncelliği kontrol altında olan onlarca eğitim. Sadece çalışanlarınız için değil, bayii veya üreticilerinizin, yani kurum dışındaki bağlantılarınızın eğitim ve bilgilendirmesinde de kullanın!
Eğitimde videonun olmazsa olmaz olduğu bu dönemde eğitim içeriklerinizi pratik ve hızlı şekilde paylaşın, rahat edin.
“Unutmayın, zamanınız çok degerli”… Detaylı bilgi için telefonunuzu bekliyoruz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found