Acrobat Pro Lisansı Nasıl Satınalınır?

Acrobat Pro Lisansı satınalma ile ilgili konuya geçmeden önce Yazımıza Acrobat Pro lisansı hakkında kısa bir bilgi vererek başlayalım.

Diyelim ki elinizdeki bir pdf dosyasını word veya excel formatına çevirmek istiyorsunuz, veya önceden hazırladığınız pdf dosyalarını birleştirip tek bir kitapçık haline getirmek istiyorsunuz, işte Acrobat Pro tam burada devreye giriyor, pdf’leri farklı formatlara çevirme, düzenleme, birleştirme konularında yardımınıza yetişiyor.

Acrobat Pro Lisansı Satınal

Acrobat Pro ile, işlediğiniz veya sıfırdan oluşturduğunuz pdf dokümanlarını yazmaya, değiştirmeye ve hatta açmaya karşı şifreleme dahi yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz pdf dokümanı dilediğiniz kişilere onay ve görüntüleme için iletebilirsiniz.

Acrobat Pro’nun sayamadığımız daha birçok özelliği olduğunu söyleyerek bilgilendirmemizi burada sonlandırıyor, aşağıda “Programı nereden satın alırım” sorusuna cevabımızı paylaşıyoruz;

Acrobat Adobe’nin dünya genelinde sattığı en önde gelen programlardan bir tanesi. Daha geçtiğimiz aya kadar hem yıllık abonelik hem de kalıcı lisans seçenekleri ile satılıyordu. Gelin görün ki, Adobe, Acrobat Pro için kalıcı satın alma seçeneğini kaldırdı. Lisansa ömür boyu sahip olamıyorsunuz, ihtiyacınıza göre yıllık, 2 veya 3 yıllık kiralamalar yaparak kullanabiliyorsunuz.

Kiralama için Türkiye’de yerleşik yetkili bir satıcı ile iletişime geçerek talebinizi iletmeniz yeterli. Acrobat lisansı istediğiniz  bir email adresine (kolay iptal olmayacak, lisansları yönetme yetkisine sahip) tanımlanıyor. Lisans tanımlandıktan sonra Adobe size bir konsol hakkı sunuyor. İster 1 ister 20 adet lisans kiralamış olun, tüm lisanslarınız bu email adresinize (konsolun yöneticisi) tanımlanıyor. Email adresi sahibi, yani konsolun yöneticisi aboneliğin kullanım hakkını ofis içerisinde dilediği çalışana atama yapabiliyor. Atamayı yaptığında  kullanıcıya bir email düşüyor. Sonrasında bir kaç kısa adımla kullanıcı lisansı kurup kullanıma başlayabiliyor. Unutmayın, kullanım sürenizin bitimine 30 gün kala Yetkili Satıcınız ile görüşerek aboneliğinizi yenileyip yenilemeyeceğinizi belirtmeniz gerekiyor.

Acrobat Pro lisansını denemek ve daha fazla bilgi için yazilim@provideo.com.tr adresimize yazabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found