Adobe Creative Cloud All Apps içinde hangi programlar var?

Adobe’nin Premiere, Photoshop gibi tekil programları tek tek kiralanabileceği gibi tüm uygulamaları tek bir paket halinde kiralamakta mümkün. Nasıl mı, buyrun detaylara birlikte göz atalım;

Adobe Creative Cloud All Apps uygulaması 10’dan fazla ana uygulama, birçok mobil uygulama ve web hizmetlerini içeren bir komple pakettir. Bu pakete sahip olan kullanıcılar dış dünyadan başka bir programa ihtiyaç duymadan “Dijital Pazarlama” işlerinin neredeyse tamamını yapabilir durumda olurlar.

Program ve hizmetlerden bahsetmeden önce; pekçok Adobe uygulamasının Adobe Sensei dediğimiz yapay zekaya sahip olduğunu, bu sayede işlerinizin her geçen gün daha pratik hale getirilerek yaratıcılığınıza daha fazla zaman ayırabilabileceğinizi söylemek istiyoruz.

All Apps paket içeriğindeki programlar:

*Photoshop

Fotoğrafçılık işlerinizde, web sayfalarınızda ve benzeri alanlarda kullanacağınız görsellerin yeniden düzenlenmesinde kullanılır. Piksel tabanlı bir programdır. Adobe’nin en eski ve en çok kullanılan uygulamalarından biridir.

*Illustrator

Görsel illustrasyon ve grafiklerinizin vektörel çizimi için kullanılan bir programdır. Kurumlar kartvizitlerini, logo tasarımlarını, reklam ve yazı tasarımlarını bu programla yaparlar.

*InDesign

Katalog, dergi ve broşür tasarımlarını yapabileceğiniz bir programdır.

*Acrobat Pro

Pdf dokümanlarınızı bilgisayar ortamında düzenleyip, excel ve word formatına çevirebileceğiniz, dokümanlarınızı imza veya onay için dağıtımını yapabileceğiniz bir programdır. Acrobat Pro ile pdf dokümanlarınıza yazmaya, okumaya ve düzenlemeye karşı şifreler koyabilir, dokümanda gözükmesini istemediğiniz alanları karşı tarafa göndermeden önce gizleyebilirsiniz.

*Premiere Rush

Giriş seviyesinde ve hızlı kurgu yapmak için tasarlanmış bir programdır.

*Premeire Pro

Profesyonel video kurgu programıdır. Dünyanın önde gelen TV Kanalları ve kurgu artistleri Premiere Pro’yu tercih etmektedir.

*After Effects

Video giriş introları hazırlayabileceğiniz, 3B nesneler ve sanal efektler ile videolarınızın içerik kalitesini üst seviyeye taşımanıza yardımcı olan bir programdır.

*XD

Mobil uygulamalarınızın taslak prototiplerini kolayca hazırlayabileceğiniz ve mobil app tasarımcınıza hızlıca iletebileceğiniz bir uygulamadır.

*Dreamweaver

Bir web sitesi hazırlama uygulamasıdır. Öyle ki, kod bilmeden bile responsive web sayfaları hazırlayabilirsiniz.

*Dimension

3D nesneleri 2B fotoğrafların üzerine yerleştirerek kullanmanıza ve bu sayede daha gerçekçi görseller hazırlamanıza olanak veren bir uygulamadır. Kendi içinde 3B obje ve materyal kütüphanesi vardır.

*Audition

Profesyonel ses düzenleme uygulamasıdır.

*Spark

Web’ten online olarak veya mobil cihazlar üzerinden anlık post hazırlayabileceğiniz bir uygulamadır. İçerisinde pekçok hazır şablon bulunduğu için seç-düzenle mantığı ile çalışabilirsiniz. Spark uyguaması, Photoshop ve Illustrator’ı açacak zamanınızın olmadığı durumlarda bir numaralı yardımcınızdır.

*Lightroom

Fotoğraf profesyonelleri ve tutkunlarının vazgeçilmezi olan bir toplu fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Özellikle yüksek çözünürlüklü fotoğrafların işlenmesi ve yönetimini kolayca yapabilirsiniz.

*Adobe Animate

Oyunlar, web ve diğer uygulamalarınız için ileri seviye animasyonlar hazırlayabileceğiniz bir uygulamadır.

All Apps paket içeriğindeki hizmetler ve mobil uygulamalar;

*1TB ‘lık ücretsiz depolama alanı

Her bir Creative Cloud all apps kullanıcısı 1 TB’lık ücretsiz depolama alanına sahip olmaya hak kazanır. Bu alan üzerinde proje dosyalarınızı saklayabilir, ekip arkadaşlarınız için görüntüleme ve düzenlemeye açabilirsiniz. 1TB’lık alana web üzerinden istediğiniz yerden kolayca erişebilirsiniz.

*Adobe Font ailesi

Her bir Creative Cloud all apps kullanıcısı Adobe’nin geniş font ailesine ücretsiz erişim hakkına sahiptir.

*Acrobat Pro ve Adobe Scan

Mobil cihazınızda Acrobat Pro’yu kullanabilirsiniz. Ayrıca Adobe Scan uygulaması ile belgelerinizi taratıp kırpma, döndürme gibi işlemleri yaptıktan sonra paylaşabilir ve kayıt altına alabilirsiniz.

*Spark Post

Instagram ve benzeri sosyal medya platformaları üzerinden anlık ve hızlı post paylaşımları yapmanıza olanak verir.

*Capture

Bir Creative Cloud kullanıcısının işini pratikleştirebilecek en iyi mobil uygulamalardan biridir. Bir toplantıda iken font bulmak, renk paleti oluşturmak ve bunları pc ve ajandanızı açmadan Kütüphanenize kayıt etmek ister misiniz? İşte Capture tam da bunları kolayca yapmanıza olanak veriyor.

Provideo A.Ş. olarak teknik desteğimiz ile her zaman yanınızdayız..

Adobe’nin Teknik Yetkinliğe sahip iyi bir Yetkili Satıcısı olarak tüm müşterilerimize, kullanım süreleri boyunca, ücretsiz ve sınırsız teknik destek (uzaktan) sağlıyoruz.. Profesyonel destek ekibimiz sorunlarınız ile birebir ilgilenerek, ekibinizin teknik problemler ile vakit kaybı yaşamasına engel oluyor.

Ücretsiz webinarlarımız

Adobe programları ve hizmetleri hakkındaki 15 dakikalık ücretsiz bilgilendirme webinarlarımıza katılmak için bize ad soyad, iletişim bilgileriniz ve müsait olduğunuz günü içeren kısa bir email göndermeniz yeterlidir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found