Adobe Substance Ürün Ailesi

Adobe yakın zamanda Substance’i satın alarak 3D grubundaki ürün yelpazesini güçlendirdi. Adobe Substance; Creative Cloud all apps paketine benzer bir uygulamalar paketi olarak sunuluyor. Paketin; tasarım hayatımızdaki yerini; “3 boyutlu malzemeler oluşturma, bunları yakalama ve boyama” şeklinde özetleyebiliriz. Paketteki uygulamalara erişim ile beraber, ekipteki her kullanıcının, Substance varlık kütüphanesinden aylık 100 varlık indirme hakkı oluyor. Bu uygulama ve içerik paketi Substance 3D Collection olarak adlandırılıyor. Paketi kullanıcı başına yıllık abonelik lisansı şeklinde temin ediyoruz.

Substance 3D Stager

3B sahneler kullanarak kendi tasarımlarınızı oluşturun. Varlıklar, malzemeler, ışıklar ve kameralar oluşturun. Görüntülerden web ve AR deneyimlerine uzanan farklı medya türlerini dışa aktarın ve paylaşın.

Stager’da başlangıç için modeller, malzemeler ve ışıklar bulunur. Dilerseniz 3B uzmanlarımız tarafından oluşturulan ve Substance 3D Collection planınıza dahil edilen binlerce yüksek kaliteli varlığı keşfedebilir ve kullanabilirsiniz.

Substance 3D Painter

3 boyutlu boyama yapın ve gerçek zamanlı olarak uygulayın.

Gelişmiş fırçalar ve modelinize otomatik olarak uyum sağlayan Akıllı Malzemeler sunan Substance 3D Painter, 3B varlıklarınıza doku kazandırmak için gereken araçları sunar.

Painter, film ve oyun prodüksiyonlarının yanı sıra giyim, ürün tasarımı ve mimari sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu uygulama, profesyonellerin tercih ettiği 3B doku oluşturma uygulamasıdır.

Substance Painter’da her kontur ve eylem kaydedilir, yeniden hesaplanması her zaman mümkündür.

Bu sayede, kaliteyi düşürmeden projenizin çözünürlüğünü dilediğinizde değiştirebilir, mevcut boya konturlarını bile düzenleyebilirsiniz.

Substance 3D Sampler

Gerçek hayattakki görüntülerden anında 3B materyallerden oluşturun, göz açıp kapayıncaya kadar fizikselden dijitale geçin.

Malzemeleri kolayca birleştirin, karıştırın. 360 derece görüntülerden gerçek zamanlı HDR ortam ışıkları oluşturun.

Substance 3D Designer

Substance 3D Designer ile kusursuz malzemeler ve desenler, görüntü filtreleri, ortam ışıkları ve hatta 3B modeller oluşturun. Her varlık sonsuz sayıda varyasyona imkân tanır.

Yüzlerce düğüme ve filtreye erişin. Benzersiz ve rastgele hale getirilebilecek parazit ve desenlere sahip her türlü yüzeyi oluşturun.

Dinamik 3B modeller oluşturun veya eğriler ve kitbash modelleri gibi mevcut öğeleri birleştirin. Substance 3D’nin desteklediği tüm uygulamalarda kullanılmak üzere parametrik ortam ışıkları oluşturun.

Kapsamlı komut dosyası oluşturma API’siyle birlikte gelen Designer sayesinde uygulamayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Entegre Python komut dosyası oluşturma arabirimi ile güçlü eklentiler oluşturun ve paylaşın. Araçlar ve yardımcı grafikler oluşturarak ardışık düzeninizi daha da güçlendirin.

Adobe Substance, kullanıcılarına 1TB’lık ücretsiz depolama alanı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için lütfen teknik ekibimize ulaşın..

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found